امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

9 دی در دهلران تجلی گاه حضور آگاهانه مردم ولایتمدار بود

9 دی در دهلران تجلی گاه حضور آگاهانه مردم ولایتمدار بود

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی سپاه ناحیه دهلران گفت: 9 دی 95 در دهلران تجلی حضور آگاهانه و باشور و شعور ملت درصحنه و میثاق با ولایت بود.

 

نسیم دهلران;مصطفی ولی زاده فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی، کارگری و اصناف شهید باهنر دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تقدیر و قدردانی از حضور بابصیرت مردم ولایتمدار شهرستان دهلران در یوم الله 9 دی اظهار کرد: 9 دی 95 در دهلران تجلی حضور آگاهانه و باشور و شعور ملت درصحنه و میثاق با ولایت بود.

 

وی افزود: اقشار مختلف مردم شهرستان دهلران بصورت خودجوش و با لبیک به ندای امام المسلمین روزی فراموش نشدنی و تاریخی را درمسجد جامع دهلران رقم زدند.

 

فرمانده حوزه بسیج کارمندی دهلران با انتقاد از برخی مدیران شهرستان که علیرغم اطلاع رسانی صورت گرفته هیچ اقدامی برای گرامیداشت این روز انجام نداده و حتی از نصب یک پارچه نوشته و بنر دریغ نمودند، عنوان کرد: این درحالی است که همه ما فقط مدیون خون شهدا و امام و ولایت و انقلاب هستیم و باید برای 9دی که همچون 22بهمن و سایرمناسبت های ملی دارای جایگاه ومنزلت است احساس وظیفه وتکلیف کنیم.

 

وی ادامه داد: اما به حول قوه الهی و به برکت وجود ولایت فقیه و انگیزه و روحیه ولایتمداری همه آحاد ملت ایران عزیز و حضورحماسی مردم شریف و بزرگواردهلران، مراسم9دی در دهلران سرشار از زیبایی وحضور دلگرم کننده مردم بود وجای خالی شخص خاصی احساس نشد.


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد