امروز شنبه, 31 شهریور 1397 - Fri 09 21 2018
تازه ترین خبرها

یادواره شهدای گردان 505 محرم در دهلران

یادواره شهدای گردان 505 محرم در دهلران
 
یادواره بزرگ شهدای گردان 505 محرم برای اولین بار به میزبانی شهرستان دهلران برگزار می شود.
 
به گزارش نسیم دهلران، نزدیک به سه دهه از دوران دفاع مقدس می گذرد، رزمندگان نوجوان آن دران اکنون پدربزرگان و سالخوردگان امروزند.
 
بیشتر رزمندگان آن دوران که سالها در سنگرها با هم زندگی می کردند و ارتباط عاطفی شدید با هم داشتند اکنون از هم بی خبرند و هر کدام در گوشه ای از این کره خاکی در حال گذراندن عمر خویش است.
 
از زمانی که شبکه های اجتماعی موبایلی فراگیر شد، رزمندگان گردان 505 محرم آرام آرام در فضای مجازی دورهم جمع شدند و فاصله ها را کم کم از بین بردند و اکنون گروه کثیری از آن ها در گروه تلگرامی گردان 505 محرم هر لحظه که دلشان تنگ می شود  یاد آران می کنند.
 
بر اساس این گزارش، بازماندگان گردان 505 محرم که یک گروه تلگرامی برای خود ایجاد نمودهاند در جلساتی که در فضای مجازی با هم می گیرند به یکباره تصمیم می گیرند برای اولین بار یادواره شهدای گردان 505 محرم را برگزار نمایند.
 
"جمشید آقایی" مسئول ستاد برگزاری یادواره شهدای گردان 505 محرم در این خصوص به خبرنگار ما اظهار کرد: این یادواره توسط نیروی مردمی برگزار می شود و برخی نهاد ها و سازمان ها هم در این کار ما را یاری می دهند.
 
وی افزود: قرار است این یادواره بزرگ هرساله به صورت دوره ای در شهرهای دهلران، آبدانان، دره شهر و... برگزار شود.
 
مسئول ستاد برگزاری یادواره شهدای گردان 505 محرم بیان نمود: اولین یادواره شهدای گردان 505 محرم در 22اسفندماه سال جاری ساعت 9 صبح در استادیوم ورزشی تختی دهلران برگزار می شود.
 
وی ابراز نمود: با همکاری سپاه امیرالمومنین(ع) سپاه استان "سردار شریف" سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سخنران این یادواره دعوت شده است.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد