امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

برگزاری رزمایش "سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) 2"

برگزاری رزمایش
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران از برگزاری رزمایش "سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) 2" با هدف نمایش اقتدار بسیج و خدمت رسانی بی منت به مردم در دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، سرهنگ پاسدار "علی آبدونی" فرمانده سپاه ناحیه دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: زمانی نیاز بود که بسیجیان و انقلابیون کمر همت ببندند و در جنگ سخت برای حفظ آبرو، ارزش‌ها و تمامیت ارضی کشورمان وارد جبهه‌های نبرد شوند، این اتفاق رخ داد و آنان عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند.
 
وی افزود: رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی بزرگ "سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) 2" همزمان در سراسر استان روز سه شنبه(13 شهریور) با هدف امید بخشی مردمی، ناامید کردن دشمن، و اعلام تعامل و همکاری با دستگاه هایی که خواستار همکاری با بسیج در زمینه های خدمات رسانی به مردم هستند برگزار می شود.
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران ادامه داد: در شهرستان دهلران نیز همزمان با استان این رزمایش در مرکز شهر دهلران و بخش پهله زرین آباد برگزار می شود.
 
سرهنگ آبدونی ابراز نمود: بر همین اساس بسیجیان گردان های بیت المقدس و دیگر بسیجیان دهلرانی رأس ساعت 8 و نیم صبح در محل میدان انقلاب تجمع می نمایند و بار دیگر دشمنان نظام و انقلاب را از اهداف شومشان مأیوس و نامید می کنند.
 
وی عنوان کرد: از ابتدای انقلاب نیروهای مسلح همچون بسیج و سپاه کمک‌ حال و یاریگر دولت‌ها بوده‌اند و امروز همه بضاعت و تجربیات بسیج و امکانات آن برای حمایت از دولت و برای خدمت به مردم و برطرف کردن محرومیت‌ها در کشور آماده است.
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران با بیان اینکه تمام توان سپاه و بسیج برای خدمت صادقانه به مردم بکارگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: گروه های جهادی در قالب تیم های پزشکی و بخش های عمرانی، ترمیم، انجام فعالیت های فرهنگی و مذهبی و... در حاشیه شهر برای خدمت بی منت به مردم نجیب و انقلابی دهلران مشغول به فعالیت هستند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد