امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

بسیج بر گرفته از مکتب عاشورایی است

بسیج بر گرفته از مکتب عاشورایی است
 
جانشین دادستان شهرستان دهلران گفت: بسیج وجایگاه بسیج بر گرفته از تفکر حسینی ومکتب عاشورایی می باشد.
 
به گزارش نسیم دهلران، حجت الاسلام والمسلمین "سید محمد حسینی"  جانشین دادستان شهرستان دهلران در مراسم رزمایش و نمایش اقتدار سپاهیان محمد رسول الله(ص)2 با اشاره به جایگاه بسیج در جامعه اظهار کرد: امروز توانایی واقتدار نظام جمهوری اسلامی، مدیون تفکر بسیج وحضور بسیجیان در برهه های حساس انقلاب است.
 
وی افزود: پیام بسیج و تفکر ناب بسیجی همواره برای دوستان محبت و برادری و خدمت رسانی به مردم و برای دشمنان ایستادگی ومقاومت در برابر ظلم و ستم آنها می باشد.
 
جانشین دادستان شهرستان دهلران با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم  گفت: بسیج وجایگاه بسیج بر گرفته از تفکر حسینی ومکتب عاشورایی می باشد و ما باید همواره قدردادن تفکر وخط امام (ره) برای احیاء و زنده نگه داشتن تفکر حسینی در جامعه باشیم.
 
وی ابراز نمود: بایستی همه ما در صیانت از نظام مقدس اسلامی این میراث گرانبهای امام (ره) تلاش وکوشش نماییم و همواره پشتیبان ولایت فقیه ورهبری معظم انقلاب (مدظلله العالی) باشیم.
 
حسینی با اشاره به توطئه های دشمنان انقلاب در حوزه جنگ نرم وتلاش آنان برای انحراف کشیدن جوانان کشور، گفت: ماباید زندگی خود را با سبک زندگی اهل بیت (ع) مزین کنیم واز ماه محرم جهت ترویج سبک زندگی ائمه به عنوان یک رسالت و وظیفه  استفاده کنیم وبا خود سازی در این ماه وسیله تقرب الهی و رفع حوائج را فراهم آوریم. 
 
وی ادامه داد: امروز دشمن نسل جوان ما را هدف قرار داده وهمه ما وظیفه سنگینی برای نشر معارف عمیق انقلاب واسلام برای جوانان و نوجوانان داریم وباید این معارف را در بین جوانان بسط وگسترش دهیم تا بتوانیم در مقابل توطئه های دشمنان این نظام مقابله کرد.
 
معاون دادستان شهرستان دهلران تصریح کرد: امروزه دشمنان این نظام و انقلاب تلاش می کنند تا تفکر  استکبار ستیزی را  از ما بگیرند  وسعی می کنند با جنگ روانی و تبلیغات گسترده در فضای مجازی ذهن جوانان را نسبت به نظام و انقلاب مسموم نمایند اما  پیام ما به دشمنان این است که  با جنگ و تحریم نمی توانید مردم سلحشور و انقلابی ما را از دفاع از انقلاب بازدارید بلکه ما به فضل الهی و تدابیر رهبری فرزانه و تجربه هشت سال جنگ تحمیلی از بحران تحریم های ظالمانه عبور خواهیم کرد و یک بار دیگر پوزه دشمنان نظام را به خاک خواهیم مالید و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهیم زد.
 
وی در پایان گفت: ملت ایران پوست وگوشتشان با ولایت فقیه عجین شده  است و استکبار نخواهد توانست در مقابل انقلاب اسلامی کوچکترین خدشه ای وارد کند و پیام شهدا به ما این است که همه با هم باشیم و تحت زعامت رهبری فرزانه و معظم انقلاب بر صراط شهداء باقی بمانیم.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد