امروز یکشنبه, 24 شهریور 1398 - Sun 09 15 2019
تازه ترین خبرها

لزوم اطلاع رسانی بیشتر خدمات مردم دهلران در اربعین

لزوم اطلاع رسانی بیشتر خدمات مردم دهلران در اربعین
 
رئیس کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد اربعین گفت: باید در زمینه اطلاع رسانی و مستند سازی خدمات مردم دهلران به زائران اربعین حسینی بیشتر تلاش کنیم.
 
به گزارش نسیم دهلران، جلسه کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد اربعین شهرستان دهلران در محل جلسات اداره تبلیغات اسلامی دهلران و با حضور مسئولان فرهنگی برخی ادارت این شهرستان برگزار شد.
 
"مهدی تاجدینی" رئیس کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد اربعین در این نشست اظهار کرد: این نشست به منظور باشکوه برگزار کردن استقبال از زائران اربعین حسینی که از دهلران می گذرند تشکیل شده است.
 
وی افزود: دهلران در ایام اربعین بیشترین خدمات و بارترافیکی بسیار بالایی از تردد زائران را دارد اما در زمینه اطلاع رسانی و به نمایش درآوردن این صحنه ها خوب عمل نمی شود.
 
فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد اربعین و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران بیان نمود: اطلاع رسانی خدمات دهلران به زائران اربعین حسینی باعث سهولت در بازگشایی چیلات نیز خواهد شد.
 
وی عنوان کرد: راوابط عمومی ادارات باید خدماتی را که در ایام اربعین انجام می دهند را مستند نموده و کلیپی از آن بسازند تا به مردم نمایش دهند.
 
"حجت الاسلام سید هادی حسینی" رئیس اداره تبلیغات اسلامی دهلران نیز در این نشست اظهار کرد: متاسفانه شهرستان دهلران در ایام اربعین غریبه است و همه به نوعی با دهلران در رقابت هستند.
 
وی ادامه داد: در اربعین های گذشته همه مسئولان مرکز استان پاشاری می کردند تا زائران اربعین حسینی از طریق راه بسیار خطرناک ترشابه به خانه هایشان منتقل شوند.
 
دعوت از معاونت سیمای ایلام، راه اندازی اینترنت، استقرار شبکه اینترنتی برای پخش زنده از دهلران و... از دیگر مصوباتی بود که در این جلسه به تصویب رسید.
 
لزوم اطلاع رسانی بیشتر خدمات مردم دهلران در اربعین
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد