امروز سه شنبه, 25 تیر 1398 - Tue 07 16 2019
تازه ترین خبرها

ازدحام مردمی در اربعین حسینی

ازدحام مردمی در اربعین حسینی
 
مرز بین المللی مهران هر ساله پذیرای میلیون ها عاشق اباعبدالله الحسین(ع) می شود.
 
به گزارش نسیم دهلران، هر سال که اربعین می آید شور و شوقی در دل عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) پدیدار می شود.
 
هرکس به دنبال بستن توشه ی خود است تا بارو بندیل خود را ببندد و به کاروان عشق برسد.
 
از جای جای ایران با هر نیتی و با هر تفکری حرکت می کنند تا همه در یک نقطه یعنی کربلا جمع شوند.
 
یا حسین؛ با این عاشقان چه کرده ای که باد و سرما و باران و برف و آفتاب سوزان جلودارشان نیست، چه شده که پیرو جوان، مردو زن، کودک و خردسال، تانا و ناتوان همه در مسیرت دیده می شوند.
 
ازدحام مردمی در اربعین حسینی
ازدحام مردمی در اربعین حسینی
 
مهران شاهد بیشترین تردد زائران در کشور
"سردار محسن فتحی زاده" رئیس قرارگاه اربعین ناجا در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: بیشترین حجم تردد زائرین در مرز مهران است و پیش بینی می شود در روزهای آینده تردد از مرز مهران بیشتر شود.
 
وی افزود: کسانی که قصد سفر به کربلا و شرکت در کنگره بزرگ اربعین را دارند حتما باید مدارک قانونی از قبیل گذرنامه و  روادید را تهیه کنند.
 
فتحی زاده بیان نمود: با تدبیر امنیتی که در دستور کار قرار گرفته است زائران با سلامت و امنیت کامل از مرزهای سه گانه در حال تردد هستند و  همکاری زائران در طول سفر هم سبب شده که کار خدمات رسانی به آنها به بهترین شکل ممکن انجام شود.
 
وی عنوان کرد: باتوجه به اینکه در مرز مهران محدودیت هایی وجود دارد و ما باید با کشور عراق هماهنگ باشیم، در راهپیمایی ممکن است زائرن برای تردد روان در طول مسیر چند کیلومتری پیاده روی کنند تا مسیر تردد در کشور عراق روان تر شود.
 
ازدحام مردمی در اربعین حسینی
ازدحام مردمی در اربعین حسینی
 
تردد زائران از مهران به مرز یک میلیون رسید
"محمد نوذری" "معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام" هر چه به اربعین حسینی آقا اباعبدالله الحسین(ع) نزدیک تر می شویم با افزایش تردد زائرین در مرز بین المللی مهران مواجه می شویم.
 
وی افزود: از اول ماه صفر تا به امروز(3 آبان) بالغ بر ۹۶۵ هزار نفر زائر از مرز بین المللی مهران تردد داشتند که این تعداد روز به روز در حال افزایش است.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد