امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

برگزاری بیش از 120 ویژه برنامه در دهلران

برگزاری بیش از 120 ویژه برنامه در دهلران
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران از برگزاری بیش از 120 ویژه برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، سرهنگ پاسدار "علی آبدونی" فرمانده سپاه ناحیه دهلران در نشست خبری که به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج با خبرنگاران شهرستان دهلران برگزار شده بود اظهار داشت: تفکر بسیجی و تکیه بر توانمندی های بسیجیان می تواند در برابر تهدیدها و تحریم ها بهترین راهکار باشد.
 
وی افزود: امروز بسیج به عنوان مظهر اقتدار ایران اسلامی در همه صحنه ها حضور دارد و دشمنان ما نیز از تفکر بسیجی که غالب بر کشور است و به واسطه آن قله های رفیع موفقیت طی شده است هراس دارند.
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران تصریح کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و پیشکسوتان عرصه جهاد که پیش قراولان آنها بسیجیان بوده اند امروز امری ضروری است تا نسل امروز نیز با این تفکر بیش از پیش آشنا شود و ارتباط برقرار کند.
 
وی عنوان کرد: امروز دشمنان ما دست از آشوب، تحریم، نیرنگ و... برنداشته و کشورهایی چون آمریکا و اسرائیل غاصب با اعتبار کشورهایی چون عربستان سعودی مدام به دنبال بر اندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
 
سرهنگ آبدونی تصریح نمود: خوشبختانه تفکر بسیجی مردم و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری تمام نیرنگ های آنان را نقش بر آب نموده است.
 
وی به آغاز هفته بسیج اشاره نمود و ابراز داشت: به همین مناسبت و در راستای گرامیداشت هفته بسیج بیش از 120 برنامه در سرفصل های مختلف در شهرستان دهلران برنامه ریزی شده است که اجتماع بزرگ بسیجیان در 5 آذر شاخص ترین این برنامه ها است.
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران بیان نمود: برگزاری یادواره شهدا، نشست های روشنگری، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی برگزاری مراسم آبروی محله و همایش حمایت از مردم مظلوم یمن از جمله دیگر برنامه هایی است که در این هفته برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: همچنین 18 گروه جهادی در این ایام در مناطق محروم این شهرستان مشغول خدمات رسانی در حوزه های عمرانی، بهداشتی و فرهنگی هستند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد