امروز چهارشنبه, 02 بهمن 1398 - Tue 01 21 2020
تازه ترین خبرها

اعتلای بسیج و رشد آن در کشف مسائل جامعه و حل آن است

 
اعتلای بسیج و رشد آن در کشف مسائل جامعه و حل آن است
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه 2 سال است طبق نظر فرماندهی معظم کل قوا دوران اعتلای بسیج نامگذاری شده است گفت: ما رشد و شکوفایی و قد کشیدن بسیج را در کشف مسائل مورد نیاز جامعه و حل آنها می‌دانیم.
 

به گزارش ايلام بيدار، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: حضورم در جمع نمایندگان ملت قهرمان ایران اسلامی توفیق و افتخار بزرگی است چرا که اکثر نمایندگان مجلس با فرهنگ بسیج آشنا بوده و تعداد زیادی از آنها عضو آن هستند.

 

وی با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در خصوص بسیج افزود:معظم‌له فرموده‌اند که بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور است.

 

ضمن اینکه در جای دیگری فرموده‌اند بسیج پدیده‌ای شگفت‌آور، رمزآلود و استثنایی در نظام اسلامی است همچنین در اظهارات دیگری فرموده‌اند بسیج گره‌های زیادی را باز کرده و حضور آن تأثیرگذار بوده و در آینده به آن نیاز داریم که با توجه به این فرمایشات فرماندهی کل‌قوا به نظر می‌رسد که اعتلای بسیج در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی نیاز مبرم است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: حدود دو سال است که دورانی در بسیج آغاز شده که این دوران به تأسی از فرمایشات فرمانده معظم کل‌قوا به دوران اعتلای بسیج نامگذاری شده است.

 

وی تأکید کرد: اعتلای بسیج رشد، شکوفایی و قد کشیدن را در کشف مسائل مورد نیاز جامعه و دنبال کردن و حل آن در اقداماتی خاص با ملاحظات مورد نظر است.

 

انتهای خبر/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد