امروز چهارشنبه, 02 بهمن 1398 - Tue 01 21 2020
تازه ترین خبرها

بسیج در جنگ اقتصادی کنونی در خط مقدم مقابله با آمریکا قرار دارد

سیج در جنگ اقتصادی کنونی در خط مقدم مقابله با آمریکا قرار دارد
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران گفت: بسیج در جنگ اقتصادی کنونی در خط مقدم مقابله با آمریکا قرار دارد و از هیچ تلاشی برای خنثی کردن ترفندهای دشمن کوتاهی نخواهد کرد.
 
به گزارش نسیم دهلران، سرهنگ پاسدار ععلی آبدونی" فرمانده سپاه ناحیه دهلران در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه دهلران با اشاره به آغاز هفته بسیج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و دفاع حریم آل الله اظهار داشت: همزمان با هفته بسیج بیش از ۷۳ برنامه در مناطق و اقشار مختلف این شهرستان برگزار می‌شود.
 
وی با بیان اینکه دولت و مسئولان باید با روحیه جهادی مشکلات اقتصادی کشور را حل کنند، گفت: خدمت به مردم  باید سرلوحه کار قرار گیرد.
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران با بیان اینکه جنگ اقتصادی ای که آمریکا علیه کشورمان در پیش گرفته در صورت عملکرد جهادی مسئولان و همراهی مردم به تقویت بنیه اقتصادی کشور می انجامد، گفت: از آنجایی که دشمن در جنگ فرهنگی ضد کشورمان ناامید شد به ناچار به جنگ اقتصادی روی آورده که با وحدت و کار جهادی در این عرصه نیز موفق خواهیم شد.
 
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه سپاه پاسداران یکی از مهمترین شاخص های ارکان نظام و خدمت به مردم بهترین راه مقابله با استکبار جهانی است افزود: بسیجی خود را سرباز کوچک مقام عظمای ولایت دانسته و هرلحظه آماده خدمت گذاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و معتقد است که با کار و تلاش بیشتر و خدمت به مردم می توان با استکبار جهانی مبارزه کرد.
 
آبدونی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا تفکر و فرهنگ بسیج که برگرفته از اسلام ناب محمدی بوده است در جامعه گسترش یابد، بیان نمود: امروز جمهوری اسلامی ایران به محور وحدت‌بخش منطقه تبدیل و موجب هراس دشمنان شده است.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد