امروز یکشنبه, 06 بهمن 1398 - Sun 01 26 2020
تازه ترین خبرها

خانواده‌های شهدا پرچمداران انقلابند

خانواده‌های شهدا پرچمداران انقلابند
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: آرامش و احساس امنیتی امروز کشور حاصل خون پاک شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سلیمان رستمیان" مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان دهلران، شهدا را پرچمداران بصیرت و مایه عزت و سرافرازی نظام اسلامی دانست و گفت: آرامش و احساس امنیتی امروز کشور حاصل خون پاک شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.
 
وی عزت، رحمت، تعهد و اخلاص را از ویژگی‌های بارز خانواد‌های معظم جانبازان و شهدا عنوان کرد و افزود: خانود‌های جانبازان وشهدا عظیم ترین وگران بها‌ترین سرمایه‌های نظام هستتند.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام تصریح کرد: راه شهدا و پیروی از آرمان‌های والای آنان یک وظیفه شرعی است چرا که درخت انقلاب با خون شهیدان آبیاری شده و همه ما امنیت موجود را مدیون شهدا هستیم.
 
وی با اشاره به اینکه شهیدان با تاسی از انبیا و اولیای الهی درس جهاد، ایثار و شجاعت را به همگان آموختند، بیان داشت: تمامی جوانان و نوجوانان باید از فداکاری ها، رشادت ها و صبر و ایستادگی این بزرگ مردان الگوبرداری کنند چرا که شهدا بهترین الگوی الهی واقعی جامعه ما هستند. 
 
رستمیان ابراز نمود: شهدا مظهر اقتدار، ایثارگری و الگوی رفتاری در جامعه هستند که حفظ استقلال، تمامیت ارضی کشور، عزت و سربلندی ایران از خون شهدا بدست آمده، و وظیفه همه مردم حفظ این ارزشهاست.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد