امروز سه شنبه, 08 بهمن 1398 - Tue 01 28 2020
تازه ترین خبرها

تاریخ فتنه گران را فراموش نمی کند

تاریخ فتنه گران را فراموش نمی کند
 
رئیس دفتر نظارت بر انتخابات ایلام گفت: فتنه گرانی که برای براندازی انقلاب مکر کردند بدانند که تاریخ اینها را ثبت نموده است  و هرگز فراموش نخواهد نمود.
 
به گزارش نسیم دهلران، "یوسف امیدی" رئیس دفتر نظارت بر انتخابات ایلام در مراسم بزرگداشت حماسه 9دی در دهلران اظهار کرد: فتنه گران بدانند که با خدا طرف هستند.
 
وی خطاب به فتنه گران بیان نمود: فتنه گرانی که برای براندازی انقلاب مکر کردند بدانند که تاریخ اینها را ثبت نموده است  و هرگز فراموش نخواهد نمود.
 
رئیس دفتر نظارت بر انتخابات ایلام ادامه داد: مگر می شود شعار "انتخابات بهانه است، اصل نظام اشاره است" را فراموش کرد.
 
وی حماسه 9 دی را پاسخی کوبنده مردم به هنجارشکنی برخی برخلاف قانون اساسی کشور توصیف کرد و بیان داشت: این افراد تلاش داشتند افتخارات جمهوری اسلامی ایران را مخدوش کنند.
 
امیدی با بیان اینکه حماسه ۹ دی ثابت کرد مردم نمی‌گذارند ولایت تنها باشد، گفت: فتنه ۸۸ داستان و توطئه‌ای از جنس براندازی نظام بود.
 
وی با بیان اینکه شروع فشار و تحریم اقتصادی امروز از آثار فتنه ۸۸ بود که برای دشمنان طمع ایجاد کرد، تصریح کرد: در جریان ۸۸ برخی از خواص کنار نشستند که هیچ، بلکه یک‌جوری سکوت کردند که با فتنه گران همراهی می‌کرد.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد