امروز چهارشنبه, 02 بهمن 1398 - Tue 01 21 2020
تازه ترین خبرها

بازدید روزانه بیش از 1500 نفر از یادمان شرهانی

بازدید روزانه بیش از 1500 نفر از یادمان شرهانی
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران گفت: به طور مینگین روزان بیش از هزار و پانصد نفر از یادمان شرهانی دهلران بازدید می کند.
 
به گزارش نسیم دهلران، سرهنگ پاسدار "علی آبدونی" فرمانده سپاه ناحیه دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به فرارسید ایام نوروز، اظهار کرد: در حالی که خیلی‌ها در ایام نوروز با رفتن به مناطق خوش آب و هوا و دیدنی نوروز خود را سپری می‌کنند، عده‌ای نیز با سرزدن به یادمان‌های دفاع مقدس آلبوم پرغرور مردان و زنان غیرتمند این دیار را ورق می‌زنند و عده‌ای نیز دنبال تکه‌های گمشده خویش در این سرزمین‌ها می‌گردند.
 
وی افزود: آن همه خاطره رشادت و جانفشانی را در دل این دشت‌ها و بیابان‌ها باید جست، به خاطر این خاک خیلی‌ها جان خود را فدا کردند همان‌هایی که دلیرانه ایستادند و تسلیم نشدن را به ما آموختند.
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران تصریح کرد: در یادمان‌های شهرستان دهلران همه دعوت هستند، از طرف همان‌هایی که دیروز افتخار دعوت به راه سرخ شهادت در مکتب امام حسین (ع) نصیبشان شد، منطقه شرهانی دهلران این روزها شاهد حضور کاروان‌های راهیان نور است.
 
وی با اشاره به بازدید پرشور کاروان راهیان نور از یادمان شرهانی، بیان نمود: به طور مینگین روزان بیش از هزار و پانصد نفر از یادمان شرهانی دهلران بازدید می کند.
 
سرهنگ آبدونی گفت: ۵۰ خادم برادر و خواهر برای خدمت رسانی به زائران در ایام نوروز مشغول فعالیت هستند.
 
وی عنوان کرد: از اردیبهشت ماه سال جاری تا امروز(29 اسفند ماه) بیش از 50 هزار نفر از یادمان شرهانی بازدید نموده اند.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد