امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Thu 04 09 2020
تازه ترین خبرها

گفتمان دینی پیروز و ماندگار است

گفتمان دینی پیروز و ماندگار است
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) سپاه ایلام گفت: گفتمان دینی و مقاومت است که پیروز و ماندگار می ماند.
 
به گزارش نسیم دهلران، مراسم گرامی داشت آزادسازی شهر دهلران و موسیان در عملیات محرم در منطقه عملیاتی دژ موسیان برگزار شد.
 
"سردار جمال شاکرمی" فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) سپاه ایلام در این مراسم اظهار کرد:مردم دهلران و خصوصا موسیان نماد مقاومت در دوران دفاع مقدس هستند.
 
وی افزود: در دوران دفاع مقدس این مردم بودند که در گرما و سرما و در جبهه ها مقاومت کردند و در تاریخ این مناطق برگ زرینی به ثبت رساندند.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) سپاه ایلام تصریح نمود: دژ موسیان به تاریخ نشان می دهد که مردم دهلران و موسیان چه مقاومت ها و زجرها کشیده اند و باید در دفتر تقویم دفاع مقدس کشور ثبت شود.
 
وی با اشاره به راهپیمایی سیزده آبان، عنوان کرد: برخی در خواب و برخی نیز خودشان را به خواب زدند و این موج خروشان را نمیبینند.
 
سردار شاکرمی با اشاره به دسیسه های آمریکا و کشورهای غربی، ابراز نمود: از طرفی مارا مأرمور می کنند که انرژی هسته ای را متوقف کنیم و از طرفی مجبور می کنن که سند ننگین برجام را دوباره با شرط های دیگرامضاء کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه هر اتفاق نامبارکی می افتد پای آمریکا در میان است، گفت: رئیس جمهور آمريکا از مقابله با تروریسم حرف می زند و از طرف دیگه می گوید که رئیس جمهور قبلی آمريکا پدیدآورنده داعش بوده است.
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) سپاه ایلام بیان نمود: ما در اوج قدرتیم و با گفتمان الهی می توانیم در اوج بمانیم و همواره تاریخ نشان داده که گفتمان دینی و مقاومت است که پیروز و ماندگار می ماند.
 
وی یادآور شد: به هیچ نقطه ای از دنیا چشم طمع نداریم اما اگر در هرجای دنیا با برنامه برای از بین بردن دین و مستضعفان حرکتی انجام شود حتما ما در آنجا خواهیم بود.
 
سردار شاکرمی با بیان اینکه ما از نقطه صفر به نقطه برابری با دشمن رسیدیم، گفت: قدرت خودمان را دست کم نگیریم، قدرت بیگانه فقط رسانه ای است و فقط از طریق فیلم های ساختگی خود را در اوج نشان می دهند اما در میدان نبرد که نگاه می کنیم دشمن مرتب خوار و خفیف می شود.
 
وی ادامه داد: آنها که از قدرت نظامی دشمن می ترسند مگر نمی‌بینند که چگونه آخرین تکنولوژی آنها به راحتی در آسمان کشورمان پودر می شود.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد