امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

برگزاری رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان دهلران

برگزاری رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان دهلران
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران از برگزاری  رزمایش الی بیت‌المقدس با هدف بالا بردن توان رزمی بسیجیان در دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلرن، "سرهنگ آبدونی" فرمانده سپاه ناحیه دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: این رزمایش با مشارکت گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر ناحیه مقاومت بسیج دهلران برگزار می‌شود.
 
وی ضمن اشاره به اهداف برگزاری این رزمایش ابراز داشت: ارتقای آمادگی‌های رزمی، اجرای عملیات تاکتیکی مختلف، به نمایش گذاشتن آخرین تاکتیک‌های فراگرفته رزمی، اجرای عملیات دفاعی امنیتی و به کارگیری تاکتیک‌های رزمی و امنیتی درحوزه جنگ شهری از جمله اهداف این رزمایش است.
 
فرمانده سپاه ناحیه دهلران با بیان اینکه برگزاری چنین رزمایش‌هایی برای مردم امیدآفرین بوده و باعث دلگرمی مردم نسبت به آرمان‌های انقلاب می‌شود، افزود: این رزمایش برای دشمنان کشور نیز بیم‌آفرین خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه گردان‌های بیت‌المقدس شهرستان رزن از بسیجیان فعال میقات صالحین تشکیل شده است، گفت: ما با فراخوانی‎هایی که طی سال برگزار می‌کنیم سعی داریم سطح آمادگی‌های آنها را در مباحث نظامی، بصیرتی و جسمانی بالا ببریم تا هر زمان که به حضور آنها نیاز شد وارد صحنه شوند.
 
سرهنگ آبدونی عنوان کرد: رزمایش بزرگ الی بیت المقدس روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (27 و 28 آذرماه) هفته جاری در شهرستان دهلران برگزار می شود.
 
وی تصریح نمود: این رزمایش ب مدت 2 روز در منظقه عمومی رزمایش شهرستان دهلران برگزار می شود.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد