امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

جاده هایی که سالم به مقصد نمی رسانند! + تصویر

چاله چوله ها در شهرستان دهلران نمی گذارند که ماشین ها سالم به مقصد برسند.
 
 
 
به گزارش نسیم دهلران; امروزه جاده ها نقش بسزایی در رضایت شهروندان از مسئولین شهر خود دارد و دلیلش این است که اکثر افراد جامعه در طول زندگی شبانه روزی دائم در مسیر بالا و پایین رفتن ازخیابان های داخل شهری یا برون شهری هستند.
 
بر اساس این گزارش کسی منکر تلاش‌های شهردار و مجموعه شهرداری دهلران در راستای حل مشکلات شهر نیست، ولی باید این تلاش‌ها در راستای رضایت مردم و جلب نظر آنها باشد.
 
با وجود درآمد کم شهرداری دهلران به نظر می‌رسد تلاش‌هایی که در راستای عمران و آبادانی شهر انجام می‌شود، بیش از ظرفیت و بودجه شهرداری است، که این مسئله قابل تقدیر است.
 
اما در کنار همه خدماتی که در شهر صورت می‌گیرد به نظر می‌رسد که برخی کم کاری‌ها نیز در راستای عمران و آبادانی شهر صورت می‌گیرد، که این امر نارضایتی مردم را به دنبال دارد.
 
به نظر می‌رسد زمان‌بندی نامناسب در راستای ترمیم خیابان‌های شهر یکی از عمده‌ترین مشکلاتی است که موجبات نارضایتی مردم را به دنبال دارد.
 
رانندگان خودروهای عمومی، مردم و به ویژه کسانی که خودروی شخصی دارند، از شهردار و مسئولان شهری دهلران تقاضا دارند تا برای درک بهتر مشکلات داخل شهر و چاله چوله‌های آن با خودروی شخصی در داخل شهر تردد کنند.
 
برخی رانندگان دهلرانی اعتقاد دارند که در شهر دهلران صنعتگران جلوبندی سازی از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستند و تعداد این صنف نیز روز به روز در حال افزایش است که این امر را نیز مدیون مسئولان خدمات شهری و چاله چوله‌های شهر هستند.
 
رانندگان اعتقاد دارند که زمانبندی نامناسب برای آسفالت شهر یکی از عمده‌ترین مشکلاتی است، که مردم و به ویژه رانندگان با آن مواجه هستند.
 
به اعتقاد آنها در حالی که می‌شود در طول فصل تابستان خیابان‌ها را آسفالت و گودال‌های موجود در آنها را مرمت کرد، اما این امر به فصل پاییز و یا زمستان موکول می‌شود که این امر مشکلاتی را به مردم و به ویژه رانندگان وارد می‌کند.
 
اگر گشت کوچکی در سطح شهر دهلران بزنید خواهید دید که تنها چیزی که به چشم می آید چاله هایی است که قابل وصف کردن نیست و اگر بخواهی از همه آنها تصویر بیندازی جایش در کادر نمی شود.
 
حالا دیگر مدتهاست که دهلران با هوای گرم و مردمان صاف و ساده و بی شیله پیله اش شناخته نمی شود بلکه این چاله چوله های تمام نشدنی شهرند که آدم را عاصی و ماشین را ناکار می کنند.
 
متاسفانه درکوچه وخیابان های شهرشاهد چاله وچوله های زیادی هستیم که بعضی ازآنها ناشی ازحفاری های که برای برخی کارها یا پروژه ها صورت می گیرد ولی فقط با خاک پرمی شود و بدلیل عدم آسفالت یا آسفالت نامناسب نشست می کند و این یعنی احتمال تصادف و حادثه برای شهروندان.
 
وقتی باران می بارد و روی آسفالت آب جمع می شود هیچ چاله ای دیده نمی شود و باعث بروز خیلی از حادثه ها می شود.
 
امیدواریم مسئولین امر در این زمینه اقدامی بکنند و رضایت شهروندان را برهر چیزی ترجیح دهند.
 
 
 
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد