امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

توزیع با وقفه و ناقص سبد کالا در دهلران

توزیع سبد کالا اهدایی دولت با تاخیر چندین ساعتی و سبد ناقص در شهرستان دهلران آغاز شد.
 
 
به گزارش نسیم دهلران; امروز صبح در سراسر کشور به طور همزمان توزیع سبد کالا اهدایی دولت آغاز شد.
 
در حالی که در بیشتر نقاط کشور از صبح زود در حال توزیع بودند، مردم شهرستان دهلران سرگردان از این فروشگاه به آن فروشگاه به دنبال عاملین توزیع می گشتند.
 
بر اساس این گزارش بعد از کلی سرگردانی مردم در شهرستان دهلران سر انجام با تاخیر چندین ساعتی توزیع سبد کالایی اهدایی دولت آغاز شد.
 
توزیع سبد کالا در حالی در شهرستان دهلران در حال توزیع می باشد که بسته سبد کالا ناقص به مردم داده می شود و به آنها وعده روز دیگر برای مابقی اجناس سبد کالا داده می شود.
 
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دهلران در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما در این بار گفت: سبد کالای ویژه دولت شامل ۱۰ کیلوگرم برنج، ۴ کیلوگرم مرغ، ۲ بطری روغن مایع، ۲ عدد پنیر بسته بندی و ۲۴ عدد تخم مرغ است که طی ۱۵ روز به افراد مشمول تحویل داده می شود.
 
وی اظهار داشت: ۷ فروشگاه‌ه در دهلران کار توزیع سبد کالا را برعهده دارند که این فروشگاه ها با اتحادیه های امکان (کارگران)، اسکاد (کارکنان دولت)، اتکا(نیروهای مسلح)، رفاه(کمیته امداد ـ بهزیستی)، سپه (عموم مردم) و اتحادیه فرهنگیان(فرهنگیان) قرارداد دارند.
 
هاشمی عنوان کرد: تا کنون ۲۸تن و ۷۲۰ کیلوگرم، ۲۵۱۲ بطری روغن، ۲۹۲۰ عدد پنیر بسته بندی و ۵ تن و ۴۰۰ کیلوگرم از اجناس سبد کالای ویژه دولت بین فروشگاه های طرف قرارداد توزیع شده است.
 
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد