امروز دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397 - Mon 04 23 2018
تازه ترین خبرها

حمایت دولت از پروژه های آب و خاک و کشاورزی در دهلران

حمایت دولت حمایت از پروژه های آب و خاک و کشاورزی در دهلران

 

فرماندار دهلران گفت: یکی از اولویت های کاری دولت حمایت از پروژه های حوزه آب و خاک و کشاورزی در شهرستان دهلران است.

 

به گزارش نسیم دهلران;در پی انتشار سلسله گزارش های تحت عنوان"سد میمه دهلران در آستانه تعطیلی/ کارگران در جلوی فرمانداری تجمع کردند" و "پروژه سد میمه تعطیل نمی شود/ تزریق اعتبار در آینده نزدیک"در پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران واکنش های متفاوتی از سوی مسئولان شهرستان را در بر داشت.

 

با خبر شدیم که فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ضمن بازدید از سد میمه با کارکنان و نیروهای این سد دیدار کردند.

 

براساس این گزارش؛ سید حسینعلی موسوی در دیدار با مدیریت، کارگران و پیمانکاران شاغل در پروژه سد میمه اظهار کرد: مدیریت ارشد استان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان آب منطقه ای جذب اعتبار برای این پروژه را با جدیت دنبال می کنند.

 

وی با اشاره به اهمیت این سد و تلاش دولت برای رونق بخش کشاورزی و حمایت از طرح های مرتبط با کشاورزی در این شهرستان افزود: پیگیری ها و تلاش ها برای تسریع در عملیات اجرایی طرح ادامه دارد و با تزریق اعتبار مشکل توقف کار حل می شود.

 

فرماندار دهلران همچنین با اشاره به مشکلات حقوق و مطالبات معوقه کارگران و پیمانکاران شاغل در این سد عنوان کرد: مدیریت این پروژه برابر قانون جوابگوی معوقات کارگران و پیمانکاران هستند و در این زمینه باید اقدام لازم را در جهت رفاه کارگران انجام دهند.

 

موسوی خطاب به نیروها و کارگران سد میمه که حقوق و مزایای خود را از شرکت طلب دارند گفت: پیگیری مطالبات از طریق قانونی حق شماست و مدیریت سد باید پیگیر این مطالبات از طریق مجموعه کاری خود باشد.

 

وی کارگران را سرمایه های جامعه در عرصه تولید دانست و اضافه کرد: حمایت از کارگران و پرداخت حقوق آنها همواره مورد تاکید جامعه اسلامی است و تلاش برای پرداخت حقوق معوقه از موضوع هایی است که دنبال می شود.

 

در این نشست سه نفر به نمایندگی از کارگران و پیمانکاران شاغل در این پروژه به بیان مشکلات خود پرداختند و فرماندار دهلران نیز به درخواست ها و نظرات آنها در خصوص عدم تعطیلی سد میمه و پیگیری مطالبات شان پاسخ داد.

 

مهندس بهارلو مدیر سد میمه نیز در این نشست گزارشی از نحوه اجرای سد و پیشرفت فیزیکی آن و تلاش برای پرداخت مطالبات معوق کارگران و پیمانکاران شاغل ارائه کرد و از فرماندار دهلران خواست برای رفع مشکلات اعتباری سد میمه پیگیری کند.

 

عملیات اجرایی سد مخزنی میمه در بخش مرکزی دهلران سال 89 شروع شد و هم اکنون با حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست ولی نبود اعتبار یکی از عمده ترین مشکلات در سر راه اجرای این سد برای ادامه کار است.

 

30741/10

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد