امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

لزوم تشکیل کمیسیون ویژه برای چیلات

لزوم تشکیل کمیسیون ویژه برای چیلات
 
امام جمعه دهلران گفت: نیاز است برای بررسی اقدامات لازم در خصوص مرز چیلات تا قبل از اربعین سال آینده کمیسیون ویژه ای تشکیل شود.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ امروز اولین نشست شورای اداری شهرستان دهلران به ریاست حسینعلی موسوی در محل سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
 
سید محسن موسوی- امام جمعه دهلران- در این نشست اظهار کرد: در شهرستان دهلران باید بیشترین توجه به بخش کشاورزی باشد چراکه ظرفیت بسیار بالایی در این بخش وجود دارد.
 
وی افزود: یکی از اقدامات خوب بحث سدها و طرح آب گرمسیری است که باید مسئولان در این زمینه تلاش خود را تا به ثمر نشستن این طرح ها انجام دهند.
 
امام جمعه دهلران با اشاره به 312 روز مانده تا اربعین سال آینده، عنوان کرد: نیاز است تا کمیسیون ویژه ای برای بررسی مرز چیلات تشکیل شود تا در این راستا اقدامات لازم صورت پذیرد.
 
وی به حضور مسئولان در نماز جمعه و جماعات اشاره نمود و بیان داشت: مسئولان در نمازهای جمعه و جماعات شرکت کنند و در صفوف مردم حضور داشته باشند تا مردم آن ها را در کنار خود ببینند.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد