امروز دوشنبه, 05 اسفند 1398 - Sun 02 23 2020
تازه ترین خبرها

رسیدن قبل از دویدن

رسیدن قبل از دویدن

 
دانشکده فنی مهندسی و کشاورزی دهلران؛ پروژه ای که قبل از ساخت، هیئت علمی استخدام نمود.
 
به گزارش نسیم دهلران، یکی از اتفاقات خوبی که در مهرماه سال جاری برای دهلران به وقوع پیوست افتتاح دانشکده فنی مهندسی و کشاورزی دهلران بود.
 
این پروژه با وجود آغاز فعالیت، اما به دلیل کم میل بودن دانشجویان به انتخلاب این دانشکده فعلا به طور رسمی فعالیتی نداشته است.
 
یکی از برکاتی که این پروژه می توانست داشته باشد، به کارگیری نیرو بود که مدیریت دانشگاه ایلام در این خصوص گفت: به دلیل وجود نیروی مازاد در مرکز استان و عدم مجوز استخدام فعلا از نیروهای دیگر دانشگاه ها استفاده می کنیم.
 
این نوع برنامه ریزی کمی باعث نارضایتی جوانان تحصیل کرده در حوزه کشاورزی شد ولی به دلایلی که مسئولان بر زبان آوردند و تا حدودی قانع کننده بود کسی در فضای حقیقی و مجازی ابرزا نارضایتی ننمود.
 
رسیدن قبل از دویدن
 
اما با تبلیغات گشترده ای که دانشگاه ایلام در سطح شهر دهلران برای پذیرش دانشجو در دانشکده فنی مهندسی و کشاورزی دهلران نموده است باعث شد تا دوباره نام و آوازه آن در شهر بپیچد و بازهم روزنه امید استخدامی برای جوانان در ذهن ها تداعی شود.
 
بر اساس این گزارش، پس از پیگیری خبرنگار ما متوجه شدیم که دانشگاه ایلام 3 سال قبل از اینکه عملیات اجرایی دانشکده فنی مهندسی و کشاورز دهلران آغاز شود برای این دانشکده اقدام به جزب نیروی هیئت علمی نموده است.
 
جزب نیرو توسط اطلاعیه های اینترنتی و روزنامه ای در سال 87 آن هم بدون سرو صدا انجام گرفته و اطلاعیه ای در سطح شهر دهلران که قطب کشاورزی استان می باشد و تحصیل کرده های فراوانی در این رشته نیز دارد درج نشده است.
 
رسیدن قبل از دویدن
 
در جای جای جهان دور زدن و یا بی سروصدا استخدام کردن وجود دارد اما انتظار نمی رفت توسط دانشگاه که مهد فرهنگ و آموزش پایه ای قانون مداری است چنین اتفاقی بیفتد.
 
گرچه آب رفته را نمی شود جمع کرد و امیدی که جوانان دهلران در شهر منتظر آن بودند وجود ندارد اما باید کسی باشد که در همین دنیا از این جوانان نا امید عذرخواهی نماید و یا دلیل این اتفاق را بیان کند.
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد