امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

نجومی شدن قیمت بذر گندم/ با متخلفین برخورد می شود

نجومی شدن قیمت بذر گندم/ با متخلفین برخورد می شود
 
پس از بارش اولین باران پاییزی در دهلران و شدت فروش بذر گندم برخی از این موقعیت استفاده نموده و قیمت آن را نجومی کرده اند.
 
به گزارش نسیم دهلران، چندی پیش اولین باران پاییزی در دهلران خودنمایی نمود و زمین تشنه را تا حدودی سیراب کرد.
 
به دنبال اولین باران کشاورزان دهلران به جنب و جوش افتادند تا زمین خود را پر از بذر گندم نمایند و صاحبان زمین های دیم نیز برای کشاورزی امسال امیدوار شدند.
 
به همین خاطر بازار فروش بذر گندم دهلران در هفته گذشته رونق فراوانی گرفت.
 
5 عامل در دهلران مجوز فروش بذر گندم دارند

نجومی شدن قیمت بذر گندم/ با متخلفین برخورد می شود

 
 
"عباس احمدی" مدیر جهاد کشاورزی دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: 5 عامل مجاز در شهرستان وجود دارد که از این تعداد 3 عامل در دهلران و 2 عامل در موسیان می باشد.
 
وی افزود: هر کیلو بذر گندم طبق مصوبه دولت هفده هزار و 600 ریال می باشد و قابل تغییر نیست.
 
 
صودجویی عاملان غیر مجاز
بر اساس این گزارش، اما کشاورزان دهلران در پی تماس با خبرنگار نسیم دهلران از صودجویی برخی عامل های بذر گندم ابراز ناراحتی نمودند و درخاست پیگیری داشتند.
 
پس از بارش باران برخی عامل ها از گرمی فروش بازار بذر گندم سو استفاده نموده و هر کیلی بذر گندم را به بیش از 20 هزار ریال به فروش رسانده اند.
 
مدیر جهاد کشاورزی در این خصوص بیان نمود: با پیگیری های به عمل آمده متوجه شدیک فردی بدون مجوز عامل فروش اقدام به فروش بذر نموده است.
 
وی ابراز داشت: با همکاری دادستانی شهرستان فرد متخلف را به تعزیرات حکومتی معرفی نمودیم تا با وی برخورد قانونی شود.
 
احمدی عنوان کرد: از عموم مردم انتظار درخواست داریم هنگام مشاهده با تخلفی در حوزه کشاورزی با شماره 8433722827  تماس حاصل نمایند تا در اسرع وقت موضوعات پیگیری شوند.
 
مردم در انتظار برخورد قانونی
با این اوصاف اما همچنان در بازار بذر گندم دهلران فروش بالای 20 هزار ریال وجود دارد و هنوز برخورد قانونی صورت نگرفته است.
 
حال با توجه به اینکه پرونده تخلف بازار بذر گندم دهلران به تعزیرات حکومتی تحویل داده شده است به زودی با تعزیرات حکومتی شهرستان دهلران نیز مصاحبه خواهیم نمود و نتیجه آن نیز در پایگاه خبری نسیم دهلران درج خواهد شد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد