امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

پیگیر استخدام بومی در پتروشیمی هستیم

پیگیر استخدام بومی در پتروشیمی هستیم
 
فرماندار دهلران گفت: به طور جد به دنبال جذب نیروهای بومی در پتروشیمی دهلران هستیم.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سید حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران در بازدید از پتروشیمی دهلران با اشاره به تامین خوراک پتروشیمی از ان جی ال 3100 دهلران اظهار کرد: بکارگیری نیروهای بومی در پروژه های شهرستان و به ویژه پتروشیمی از مهمترین موضوعاتی است که به جد دنبال می شود و روند جذب نیروهای بومی در پتروشیمی در دستور کار قرار دارد.
 
وی تولید اتیلن و پروپیلن را از محصولات مهم این طرح ذکر کرد و افزود: با راه اندازی مجتمع پتروشیمی دهلران سالانه 650هزار تن اتیلن و 150 هزار تن پروپیلن تولید می شود.
 
فرماندار دهلران با اشاره به ظرفیت های دهلران در حوزه های مختلف نفت و گاز، آب و خاک و کشاورزی ابراز نمود: متناسب با این ظرفیت ها پروژه های خوبی با اعتبارات کلان در این شهرستان در حال اجراست که ضمن رونق اشتغال و اقتصاد منطقه، موجب توسعه و پیشرفت بیش از پیش شهرستان دهلران و استان ایلام می شوند.
 
اجرای مجتمع صنایع پتروشیمی دهلران شامل سه واحد بزرگ تولید الفین، پلی اتیلن سنگین و سبک و واحد آفسایت و سرویس های جانبی در 22 کیلومتری شهر دهلران در زمینی به گستره 200 هکتار از سال 88 آغاز شده است. 
 
90 درصد سرمایه گذاری این طرح توسط صندوق بازنشستگی نفت و 10 درصد نیز توسط شرکت صنایع ملی پتروشیمی ایران تامین می شود. 
 
خوراک این مجتمع از پالایشگاه گاز و گاز مایع 3100 واقع در چشمه خوش تأمین و با خط لوله ای به طول 45 کیلومتر به پتروشیمی دهلران تحویل می شود.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد