امروز دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Mon 08 26 2019
تازه ترین خبرها

وضعیت بحران و عادی در دهلران یکی است

وضعیت بحران و عادی در دهلران یکی است
 
با وجود وضعیت بحرانی در دهلران اما روال کاری مسئولان استان به صورت عادی سپری می شود.
 
به گزارش نسیم دهلران، نزدیک به ۴۸ساعت می باشد که شهرستان دهلران دچار وضعیت بحرانی است. البته برخی دیگر از شهرستان های استان نیز در وضعیت بحران و هشدار قرار داشته و دارند.
 
متأسفانه در این مدت بحرانی ستاد بحران استان به دلایل نامعلومی به خواب زمستانی فرورفته و خبری از تشکیل جلسه نبوده و یا اطلاع رسانی نشده است.
 
آنچه در آرشیو رسانه ها موجود است، بسیاری از مواقع که وضعیت هوا در مقایسه با این روزها بهتر و سالم تر بود، ستاد بحران استان آن روز را تعطیل و در بسیاری موارد تنفیذ اختیار به فرمانداران می نمودند اما حالا آن تدابیر به بی تدبیری گرایش پیدا کرده است.
 
همچنین در طول این ۴۸ ساعت وضعیت بحرانی هیچ جلسه ستاد بحرانی در شهرستان دهلران برگزار نشده است.
 
جا داشت با توجه به اینکه ستاد بحران استان در خواب بود، کمیته بحران شهرستان تشکیل جلسه می داد و تدابیر اولیه اتخاذ می نمود.
 
کمیته بحران شهرستان دهلران باید با توجه به غبار نشسته روی نیمکت های مدارس، به دستگاه های خدماتی دستور میداد تا نسبت به شست و شوی مدارس اقدام شود.
 
وضعیت بحران و عادی در دهلران یکی است
 
اما دریغ که هیچگونه اقدامی صورت نگرفته و دانش آموزان دهلران امروز(۱ بهمن ماه) بر سر نیمکت های غبار گرفته نشستند و تدابیری برای خردسالان، کودکان، نوجوانان و جوانان نیمکت نشین دهلران گرفته نشد.
 
وضعیت بحران و عادی در دهلران یکی است
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد