امروز سه شنبه, 30 مهر 1398 - Tue 10 22 2019
تازه ترین خبرها

بعد از مرکز استان، دهلران اولویت اول فرودگاه است

بعد از مرکز استان، دهلران اولویت اول فرودگاه است
 
فرماندار دهلران گفت: اگر قرار است بعد از مرکز استان فرودگاهی در استان ایلام ساخته شود اولویت اول شهرستان دهلران می باشد.
 
به گزارش نسیم دهلران، نشست مجمع عالی بسیج شهرستان دهلران با حضور معاون عمرانی استاندار در محل سالن فرمانداری  این شهرستان برگزار شد.
 
"حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران در این نشست اظهار کرد: اگر بخواهیم دهلران را به سمت توسعه سوق دهیم باید ۴ فاکتور را در نظر بگیریم.
 
وی افزود: در بحث جاده ای نیاز است تا پروژه عظیم دوبانده کردن دهلران – مهران و اندیمشک به سر انجام برسد.
 
فرماندار دهلران ابراز نمود: چیلات دومین و مهم ترین پروژه ای است که باید تکمیل شود که خوشبختانه زیرساخت های آن با سرعت بالا در حال تکمیل می باشد و نیاز است تا مسئولان کشور همسایه عراق نیز پای کار بیایند.
 
وی بیان نمود: اتصال ریلی دهلران به خوزستان باعث رونق اقتصادی استان ایلام می شود و نیاز است در این خصوص تمهیدات فرا استانی صورت گیرد.
 
موسوی در خصوص ایجاد دومین فرودگاه در استان ایلام عنوان کرد: اگر قرار است بعد از مرکز استان فرودگاهی در استان ایلام ساخته شود مطمئناً اولویت اول شهرستان پر ظرفیت، پرجمعیت بعد از مرکز استان و با پتانسیل دهلران می باشد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد