امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

از ایلام خسته شدیم

از ایلام خسته شدیم
 
سخنگوی شورای شهر دهلران خطاب به معاون عمرانی استاندار گفت: که ما دهلرانی ها دیگر از ایلام خسته شدیم.
 
به گزارش نسیم دهلران، "رحمان جابری" سخنگوی شورای شهر دهلران در نشست مجمع عالی بسیج که با حضور معاون عمرانی استانداری برگزار شد اظهار کرد: اگر واقعیت را می خواهید بدون تعارف باید بگویم که ما دهلرانی ها دیگر از ایلام خسته شدیم.
 
وی افزود: مسیر اندیمشک به دهلران که راه آهن آن در زمان رژیم منحوس پهلوی بوده برای ما عیب وعار و ننگ هست که بعد از 40 سال در خصوص آن مطالعاتی نشود.
 
سخنگوی شورای شهر دهلران ادامه داد: در راه آن جمهوری اسلامی ایران اگر سری به دفتر مدیر آن بزنید در نقشه راه آهن کشور مسیر ریلی  دهلران به اندیمشک با خط قرمزی مشخص شده که نشان از مطالعه شدن آن دارد که متأسفانه مورد بی مهری قرار گرفته است.
 
وی تصریح نمود: برای دهلران می گویند که از کرمانشاه راه آهن برسد به مهران، آیا اگر حساب سر انگشتی کنیم از اندیمشک به دهلران و مهران بهتر است یا کرمانشاه، ایلام و بعد مهران...؟
 
جابری بیان نمود: این بی مهری ها، این کج اندیشی ها و... واقعاً مارا از مرکز استان خسته کرده است.
 
وی با اشاره به ایام اربعین گذشته، ابراز نمود: از کی مسیر ترشابه شده مسیر اصلی اربعین به شهر مهران، چرا زوار عتبات عالیات را به جاده بسیار خطرناک ترشابه هدایت می کنید، مگر مسیر دهلران به مهران چه سختی هایی به دنبال دارد؟ اگر راه غیر استاندارد است پس این مسیر را مسدود کنید، اگر مشکلی ندارد پس مسیر را برای زائران اربعین باز کنید.
 
سخنگوی شورای شهر دهلران گفت: بازارچه چیلات نیز که به لطف فضای مجازی و به لطف یک سری اتفاقات که افتاده، امروز از دهن همه افراد مرز چیلات دهلران شنیده می شود که ما خدارا شاکریم تا شاید امسال بتوانیم از مرز دهلران زائر به کربلا بفرستیم.
 
وی به یادمان شهدای گمنام دهلران اشاره نمود افزود: المان تخریب شده شهدای گمنام دهلران در شأن و منزلت شهدایی که تمام اعتبار و عزت ما به واسطه وجود آنها می باشد نیست و انتظار داریم تا بودجه برای ساخت المانی زیبا برای این مکان مقدس در نظر گرفته شود.
 
جابری در خصوص وضعیت آب شرب دهلران بیان نمود: اگر آب شرب دهلران را با آب معدنی های موجود در بازار مقایسه کنیم هرگز قابل شرب نیست.
 
وی ادامه داد: دهلران را هم مانند بخش کوچک صالح آباد ببینید و برای ما نیز آب شیرین کن بگذارید تا مردم متحمل هزینه های زیادی برای خرید آب تصفیه و شیرین کن نشوند.
 
سخنگوی شورای شهر دهلران بیان نمود: پارک چاه آب متعلق به شهرداری است که متأسفانه تمام درختان آن از بین رفتند و نیاز است تا در استانداری بودجه ای برای آن در نظر گرفته شود تا دوباره این مکان که یادگار دفاع مقدس است دوباره احیاء شود.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد