امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

عدم وقت صحبت برای اعضای شورای شهر دهلران

عدم وقت صحبت برای اعضای شورای شهر دهلران
 
در جلسه ای که اعضای شورای شهر استان ایلام با حور استاندار داشتند مجال صحبت برای اعضای شورای شهر دهلران داده نشد.
 
به گزارش نسیم دهلران، ظهر امروز تعدادی از اعضای شوراهای شهر استان ایلام، معتمدین و متنفذین و فرمانداران با استاندار دیدار داشتند.
 
در این دیدار برخی از اعضای شورای شهر به نمایندگی از دیگر اعضا صحبت کردند.
 
پیش از این نیز اعضای شوراهای شهر استان ایلام قبل از آغاز فعالیت دور پنجم با استاندار وقت(محمدرضا مرارید) دیداری داشتند که در آن جلسه به دلیل عدم وقت گذاشتن برای اعضای شورای شهر دهلران حاشیه هایی داشت که در این پایگاه خبری تحت عنوان " ترک جلسه منتخب شورای شهر دهلران از جلسه استانداری" به انتشار در آمد.
 
امروز نیز باز همچون شش ماه پیش اعضای شورای شهر دهلران سهمی در تریبون جلسه با استاندار برای ابراز مشکلات شهر دهلران نداشتند.
 
پس از سخنرانی اعضای شوراهای شهر استان که اکثراً به خودشیرینی در کنار استاندار پرداخته بودند استاندار سخنرانی نمود و پس از سخنرانی استاندار "رحمان جابری" سخنگوی شورای شهر دهلران به نشانه اعتراض از پازلی که از قبل برای منتخبین مردم چیده بودند لب به سخن گشود.
 
جابری در پایان سخنان استاندار بلند شد و بیان نمود: آقای استاندار شما نماینده دولتی هستید که شعار "زنده باد منتقد من" را سر می دهد ولی کسانی که صحبت کردند گزینشی بودند و فقط در باب حمایت از شما سخن گفتند.
 
استاندار در پاسخ به این سخن عنوان کرد: اگر زیاد صحبت کنی سفر به دهلران را لغو می کنم.
 
سخنگوی شورای شهر دهلران در جواب استاندار گفت: به عنوان نماینده مردم شهر برایم فرقی نمی کند که شما الان بیایید یا نه...
 
وی ادامه داد: شما(استاندار) باید در زمان اربعین به دهلران می آمد.
 
جابری عنوان کرد: جناب استاندار البته به شما حق می دهم که از دهلران فاصله گرفته و آن را نشناسید، چراکه هیچ یک از  پست های مدیریتی استان به بچه های دهلران سپرده نشده است.
 
وی تصریح نمود: اگر دهلران سهمی داشت و از بچه های دهلران اکنون در کنار دست شما می نشست ما هم به راحتی می توانستیم الان صحبت کنیم.
 
سخنگوی شورای شهر دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: چندبار درخواست کتبی نمودم که وقت صحبت بدهند اما با بی توجهی مواجه شدم.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد