امروز دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Mon 08 26 2019
تازه ترین خبرها

وقتی شهر دهلران بی کلانتر می شود/ استخدام غیر بومی بیخ گوش مسئولان

وقتی شهر دهلران بی کلانتر می شود/ استخدام غیر بومی بیخ گوش مسئولان
 
در بی اطلاعی مسئولان شهرستان دهلران، استخدام های غیر بومی روز به روز افزایش می یابد.
 
به گزارش نسیم دهلران، دغدغه شغل و استخدام غیر بومی ها کم کم در دهلران دارد به غده ای بدون راه درمان تبدیل می شود.
 
نسخه پیچی مسئولان در پشت تریبون ها علاوه بر اینکه مرحمی بر زخم جوانان نیست بلکه دارد نمک بر زخم آنها نیز می پاشد.
 
این روزها مسئولان شهرستان دهلران در گرمای تابستان سر در برف فرو برده اند و دریچه کولر گازی اداره را مستقیم بر روی خود ثابت کرده اند و لحظه شماری می کنند تا روز واریز حقوق فرا برسد.
 
بر اساس این گزارش، دانشکده فنی و مهندسی دهلران مهرماه سال 96 افتتاح شد و در آن روز "حسین مهدی زاده" معاونت پژوهشی دانشگاه ایلام با اشاره به تلاش این آموزشکده در خصوص بهره گیری از نیروی آموزشگر دهلرانی گفت: همه  آموزشگرها از دهلران خواهد بود مگر اینکه آن متخصص در این شهرستان وجود نداشته باشد.
 
وی افزود: حتی اگر یک ردیف شغلی دراین دانشکده ایجاد شود اولویت استخدام با دهلرانی ها خواهد بود.
 
اکنون 7 ماه از قول معاونت پژوهشی دانشگاه ایلام می گذرد و گذر زمان نشان داده که آن قول ها دلخوشی دروغینی بیش نبوده است و شاید فقط برای فریب زدن مسئولان شهرستان دهلران که در مراسم افتتاحیه حضور داشتند آن قول داده شد.
 
پیگیری خبررنگار ما نشان داده که نزدیک به 15 دانشجود در دانشکده فنی و مهندسی دهلران مشغول تحصیل هستند و برای تدریس واحدهایی چون ادبیات و معارف، استاد دانشگاه هایی غیر بومی را آورده اند که گویا اقوام مسئول آموزش و دیگر کارکنان دانشکده می باشند.
 
البته این اولین باری نیست که مسئولان دانشگاه ایلام با تیشه خود بر ریشه بیکار دهلران می زنند که البته در این پایگاه خبری طی گزارش هایی چون "دانشکده فنی مهندسی و کشاورزی دهلران؛ پروژه ای که قبل از ساخت، هیئت علمی استخدام نمود. " و... به آنها پرداخته و کسی هم پاسخگو نبوده است.
 
امید است مسئولان شهرستان دهلران کمی همت نمایند و از پشت میزها بلند شوند و بازدیدی از پروژه هایی چون دانشکده فنی و مهندسی دهلران و... نمایند تا بدانند در شهری که آنها کلانتر آن هستند چه می گذرد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد