امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد

دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد
 
با وجود معرفی شهرستان دهلران به عنوان گرم ترین شهر کشور، تمام ادارت خوزستان به دلیل گرما تعطیل شدند ولی تصمیمی از سوی میریت بحران استان ایلام برای دهلران گرفته نشده است.
 
به گزارش نسیم دهلران، در وصف گرمای دهلران نوشتن همانند زیره به کرمان بردن است، دهلرانی که شاید حتی برخی هم استانی ها هم این سرزمین برایشان نا آشنا بود حالا به برکت گرما در رسانه ملی و جهانی بارها و بارها سرخط خبرها بوده است.
 
دهلران گرم ترین شهر ایران
بر اساس این گزارش، "شیخ الملوکی" مدیرکل اداره هواشناسی استان دیروز(6 مرداد) در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: دهلران با 52 در‌جه دما گرمترین شهر ایران است.
 
دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد
 
وی افزود: ادامه گرما تا آخر هفته در ایلام وجود دارد و تغییرات جوی محسوسی شاهد نخواهیم بود.
 
مدیرکل اداره هواشناسی ایلام تصریح نمود: با توجه به تشکیل کانون ریزگردها در عراق و وزش باد، ورود تودههای گرد و غبار به شهرستانهای جنوبی ایلام متصور است.
 
دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد
این درحالی است که مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی صبح امروز در گفت و گو با رسانه ها بیان نمود: شوش، دهلران و شوشتر گرم ترین شهرهای کشور شدند.
 
دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد
 
با تصمیم مدیریت بحران استان خوزستان تمام ادارات این استان به دلیل گرما تعطیل شدند، اما در استان ایلام حتی در این خصوص دورهمی هم انجام نداده اند.
 
 
دهلران گرم شد خوزستان تعطیل شد
 
مدیریت فلج بحران استان ایلام چند سالی است که با تفکرات لاکپشتی یا اطلاعات جوی را دیر دریافت می کنند و یا هفته ها طول می کشد تا متوجه شوند دمای بالای 50 درجه چه معنایی دارد.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد