امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

قربان برم خدا را، شورای شهر ما را

قربان برم خدا را شورای شهر ما را
 
یکی از اعضای شورای شهر دهلران به خبر منتشر شده در پایگاه خبری نسیم دهلران واکنش معکوس نشان داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، روز گذشته این پایگاه خبری گزارشی انتقادی با عنوان "دهلران بی شهردار شد+ تصویر" را منتشر نمود.
 
البته در کانال تلگرامی نسیم دهلران عنوان خبر را زودتر به نمایش گذاشته و اعلام نمودیم که خبر تکمیلی تا لحظاتی دیگر منتشر خواهد شد.
 
در این گزارش انتقادی و تصویری از وضعیت آشفته معابر و سد معبرهایی که باعث نارضایتی مردم شده است گفته شده بود و نقدی بر عملکرد شهردار که شهر را چرا اینگونه رها نموده است؟
 
نکته جالب اینجاست که یکی از اعضای شورای شهر دهلران فقط با خواندن عنوان خبر و بدون آنکه منتظر بماند و خبر تکمیلی را بخواند همچون وضعیت معابر سطح شهر آشفته شده و تا جایی که به خبرنگار ما پیامک متنی توهین آمیز ارسال نمود.
 
همچنین دیروز برای اولین بار در طول یکسال فعالیت شورای شهر دور پنجم خبرنگاران به جلسه علنی شورای شهر دعوت شدند و همان عضوی که به خبرنگار ما توهین نمود غایب جلسه بود.
 
در طول جلسه اعضای شورای شهر متوجه شدند که در همان لحظه یکی از اعضای شورا با یک کانال تلگرامی در خصوص خبر منتشر شده در پایگاه خبری نسیم دهلران واکنش نشان داده و مصاحبه نموده است.
 
با خواندن خبر بسیار متعجب و متأثر شدیم، متعجب از اینکه این عضو شورا گفته است که برکناری شهردار کذب است و متأثر به دلیل اینکه چگونه فردی می تواند بدون خواندن یک متن و فقط با خواند عنوان آن، در این خصوص اظهار نظر کند!
آیا شورای شهر دهلران در خصوص مسائل شهر هم اینگونه است و برای تصمیم گیر در خصوص طرح های بزرگ فقط عنوان آنها را می خواند و اصلا کاری به معایب و محاسن آن ندارد؟ البته ما بسیار خوشبین هستیم و ان شاءالله که این چنین نیست...
 
در این مصاحبه عضو شورای شهر که خود را نیز معرفی نکرده از تصاویر گزارش سخن به میان آورده که نشان می دهد گزارش را خوانده ولی باز بیشتر ما را در تعجب فرو برد که اگر گزارش خوانده چرا موضوع این متن بسیار روان و صریح که نقد عملکرد شهردار است را متوجه نشده و در خیال خود فکر کرده ما از برکناری شهردار خبر داده ایم!!!
 
وی در ادامه عنوان داشته که "آیا نشر چنین اخبار کذب و عوام فریبی که گاهاً بخاطر سؤ استفاده شخصی در رابطه با برخی افراد مسئول و زحمتکش که مورد ناداوری قرار می گیرند صحیح می باشد؟
 
در جواب این عضو شورای شهر باید گفت احساس ما این است که وی خبری دیگر را خوانده اند و اشتباهی دارند خبر ما را تحلیل می کنند و الا خبر ما که با انتشار 12 تصویر که خود گویای همه چیز می باشد منتشر شده است.
همچنین این عضو شورای شهر بدانند داوری را مردم انجام می دهند و نه خود مسئول که خود را زحمتکش خطاب می کند و اگر خطاب وی به شهردار است که باید گفت این مصاحبه شما عین ناداوری است چرا که می خواهید صورت مسئله را پاک نمایید و همچنین بدانید که مصاحبه شما طبق قانون خلاف است چراکه طبق قانون فقط رئیس و سخنگوی شورا می تواند مصاحبه نماید.
 
در ادامه این عضو شورای شهر بیان نمود "تصویربرداری از چند خیابان و کوچه که اتفاقا مصالح ساختمانی برای موزایک فرش پیاده روهای سطح شهر و گاها عزیزان همشهری جهت استفاده برای ساخت ساز خود استفاده می کنند یا بعضاً کوچه یا خیابانی هم باشد که فعلا آسفالت نشده٬ ناجوانمردی و آیا نقطه ضعف شهرداری یا شهردار محسوب می شود !؟"
 
ما احساس می کنیم که شاید تصاویر برای این عضو بسیار محترم شورای شهر واضح نبوده و یا شاید اصلا آنها را مشاهده نکرده و ندیده قضاوت می نماید، بر همین اساس برای تنویر افکار عمومی و بهتر متوجه شدن این عضو شورا، 12 تصویر را به ترتیب انتشار معرفی می کنیم.
 
1- ماسه روی آسفالت و آجرهای داخل پیاده روی یک ساختمان که ساخت و ساز در حال حاضر در آن مکان صورت نمی گیرد.
2- نخاله یک ساختمان که مدت زیادی است آنجا مانده...
3- پیاده روی پارک شقایق از سمت روبروی اداره تامین اجتماعی
4- سد معبر با لاستیک در پیاده روی روبروی اداره جهاد کشاورزی
5- ماسه روی آسفالت در خیابان امام خمینی(ره) که پروژه موزایک فرش در آنجا انجام نمی شود.
6- سد معبر در پیاده روی روبروی اداره ورزش و جوانان
7- بلوار خیابان عطار جنوبی
8 و 9- چاله خیابان عطار جنوبی که شهروندان برای جلوگیری از حادثه با لاستیک آنرا پوشانده اند.
10- پیاده روی نزدیک دانشگاه پیام نور قدیم
11و 12 - انتهای خیابان رسالت
 
 این عضو شورای شهر خطاب به ما عنوان نموده است "این آقای خبرنگار اگر واقعا دنبال رسالت خبری خود است چرا در این یکسال گذشته که ما بیش از  ۲۰۰ کوچه را آسفالت کرده ایم تصور برداری و نشر نداده اند!؟"
 
باید به این عضو شورای شهر بگوییم که اگر مصاحبه شما از روی احساس مسئولیت و آرامش انجام می گرفت قطعا قبل از بیان این مطلب سری به آرشیو رسانه ما میزدید تا این نقد را پخته تر بیان نموده، چرا که ما به جز عملکرد آسفالت که شما بیان نمودید بسیاری از عملکرد های دیگر را هم که نگفتید در طول این یکسال انتشار داده ایم که برای اثبات این موضوع چندتای آن را در ذیل به نمایش می گذاریم.
 
 
در پایان باید بگوییم از بابت اینکه خبرنگاریم و شورای شهر نیستیم بسیار خرسندیم زیرا در برابر رأی مردم باید پاسخگو بود و به قول مقام معظم رهبری "رأی مردم حق الناس است"...
 
امید است که مردم فهیم شهر دهلران این دوره شورای شهر را تجربه ای گران بهاء برای خود بدانند و برای انتخاب اعضای شورای شهر در دور ششم با آگاهی بیشتر انتخاب کنند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد