امروز جمعه, 09 اسفند 1398 - Fri 02 28 2020
تازه ترین خبرها

نبش قبری که کالبد شکافی آن همچنان ادامه دارد

نبش قبری که کالبد شکافی آن همچنان ادامه دارد
 
پروژه NGL 3100 دهلران مسیری را می پیماید که مسئولان از افشای آن توسط خبرنگاران ترس دارند و نمی گذارند افشا شود.
 
به گزارش نسیم دهلران، به طور پیش فرض اگر اجرای یک پروژه در مسیر درست باشد باعث رونق اقتصادی در آن منطقه و پیشرفت آن نشاط اجتماعی را نیز در بر خواهد داشت. 
 
متاسفانه در دهلران برخی پروژه ها در حال پیشرفت هستند اما مسیر درست پیموده نمی شود و مسئولان شهرستان نیز با ترفند قدیمی "شتر دیدی، ندیدی" و باچسب پرقدرت "1،2،3" دهان خود را بسته تا این مسیر غلط تا انتها به راه خود ادامه دهد.
 
نکته جالب این است که رسانه ها از همان ابتدا مشکلات و راه غلط رفته را دیده و بارها به مسئولان گوشزد نموده اند و حتی به مردم اطلاع رسانی کرده اند اما قلم رسانه ها گویا برای مسئولان محکم تر از سنگ پای قزوین نیست.
 
یکی از این پروژه ها که می توند یا بهتر بگوییم می توانست هم در رونق اقتصادی شهرستان دهلران کمک فراوانی باشد و هم با استخدام جوانان ای دیار باعث ایجاد نشاط اجتمای بشود پروژه بزرگ NGL 3100  است.
 
نبش قبری که کالبد شکافی آن همچنان ادامه دارد
 
پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران از همان ابتدای فعالیت این پروژه بارها با انتشار گزارشهایی، به مسئولان شهرستان و استان گوشزد و به مردم اطلاع رسانی نموده است که در ذیل برخی از آن گزارش ها به نمایش می گذاریم.
 
برای دیدن گزارش ها بر روی عنوان کلیک نمایید.
 
البته برای تک تک این گزارش های انتقادی اصحاب رسانه دهلران از سوی مسئولان اجرایی شهرستان مواخذه شده و همواره مسئولان گفته اند که این گزارش ها عین واقعیت نیست و شما فقط دارید تلاش های فراوان ما مسئولان را بی ثمر جلوه می دهید.
 
چند ماهی است که دیگر تب درخواست مردم دهلران برای استخدام در NGL 3100 خوابیده است، چراکه در شبکه های اجتماعی موبایلی از استخدام فراوان غیر بومی ها در این شرکت بسیار نوشته شده است و مردم دهلران دیگر بر این باور رسیده اند که جای آنها در این پروژه نیست.
 
اصحاب رسانه شهرستان دهلران برای تنویر افکار عمومی بارها درخواست داده اند که از این پروژه و دیگر پروژه های فعال بازدید کنند که هنوز این امر تاکنون محقق نشده است و مشخص نیست به چه دلایلی این درخواست عملی نمی شود!؟
 
بر اساس این گزارش، دیروز (9 مهرماه)  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام به اتفاق فرمانداردهلران و مدیران کل پخش فراورده های نفتی، ارتباطات و فن آوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مخابرات، شهرک های صنعتی، فنی و حرفه ای، پارک علم و فن آوری، صنعت، معدن و تجارت، شرکت نفت و آب منطقه ای استان از  ان جی ال ۳۱۰۰ دهلران بازدید نمودند.
 
این درحالی است که اصحاب رسانه در این بازدید دعوت نشدند آنچه می توان از این بازدید نیمه محرمانه فهمید این است که شایعاتی چون استخدام نور چشمی های نماینده های خوزستانی و... در ان جی ال 3100 گویا حقیقت دارد.
 
ترس از افشا شدن یک خبر توسط خبرنگاران
البته 2 نفر از رسانه ها هم در این بازدید حضور داشتند که یکی از آنها صدا و سیمای مرکز ایلام بود که همه می دانیم هر آنچه خبرنگار بفرستد مهم نیست، چراکه صدا و سیما تا کنون ندیده ایم در خصوص استخدام بومی دهلران خبری منتشر نموده باشد و یا مسئولان را به چالش بکشد.
 
"ایرنا" که متعلق به دولت است دیگر رسانه ای بود که در این بازدید حضور داشت و خبرنگارش نیز روابط عمومی فرماندار دهلران می باشد که اگر توقع داشته باشیم این خبرنگار و روابط عمومی برای مردم شهرش قلم بزند به شدت دور از انصاف است.
 
صندلی می شکند، میزها نو می شوند و اسم هایی که بر سر صندلی ها می نشینند تغییر می کنند، پس آنچه می ماند یادی است که مردم از مسئولان در ذهن خود خواهند داشت. کاش مسئولانی که رفته اند و یا می روند روزی برگردند و و از توشه ای که برای دنیای مردم و و آخرت خود ساخته اند بازدید کنند.
 
اگر پروژه ای مسیر درست می رود و بازدید از آن به منظور میزان پیشرفت و جلوگیری از پسرفت است پس نباید حضور خبرنگاران در این بازدیدها فراموش شود، چرا که نظام بر پایه مردم است و باید برای کارهایی که انجام می شود به مردم اطلاع داد و اطلاع رسانی کار اصحاب رسانه می باشد.
 
حضور خبرنگار همراه با مسئولان تهدید نیست بلکه یک فرصت است تا تلاش ها در صورت وجود، انعکاس داده شوند البته اگر تلاشی وجود ندارد و پشت پرده اتفاقات دیگری در حال انجام است پس کار درستی است که خبرنگاران دعوت نمی شوند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد