امروز سه شنبه, 25 تیر 1398 - Tue 07 16 2019
تازه ترین خبرها

اعتبار 50 میلیاردی ورزش جنوب کجا رفت؟

اعتبار 50 میلیاردی ورزش جنوب کجا رفت؟
 
نماینده مردم دهلران در مجلس در مصاحبه ای خبر از تخصیص اعتبار 50 میلیارد ریالی به ورزش جنوب ایلام دادند اما این اعتبار به مقصد نرسیده است.
 
به گزارش نسیم دهلران، بیشتر اماکن ورزشی شهر دهلران سالهاست که با مشکل فرسودگی دست و پنجه نرم می کنند و نیاز است تا اعتبار بالایی برای تجهیز و تعمیر آنها هزینه شود.
 
غیر استاندارد بودن کف پوش سالن ورزشی شرهانی و تختی تا فرسوده شدن تنها استخر این شهرستان و تکمیل نشدن تعمیرات چمن دهلران، باعث شده تا ورزشکاران و جوانان شهر دهلران از عملکرد سازمان ورزش و جوانان به شدت ناراضی باشند.
 
وجود مشکلات زیاد در اماکن ورزشی و نیاز به رقم بالای اعتبارات، مشکلی است که به دست مسئولان کشوری قابل حل می باشد و این امر مستلزم آن است که نماینده مردم تلاش نماید.
 
بر اساس این گزارش، نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی در خرداد ماه سال جاری مصاحبه ای برا خبرگزاری ایرنا انجام داده است و در آن خبر از "اختصاص 50 میلیارد ریال برای توسعه ورزش جنوب ایلام" داده است.
 
اعتبار 50 میلیاردی ورزش جنوب کجا رفت؟
 
"شادمهر کاظم زاده" در این گزارش بیان نموده که "با پیگیری های انجام گرفته 50 میلیارد ریال اعتبار از دفتر عمرانی وزارت نفت برای توسعه زیرساخت ورزش و محرومیت زدایی حوزه جنوبی استان ایلام تخصیص داده شد."
 
اکنون چهار ماه از مصاحبه نماینده مردم دهلران گذشته است اما همچنان استخر تعطیل شده دهلران تشنه ی اعتبار است و سالن های ورزشی چراغشان به امید آمدن اعتباری که نماینده گفته روشن مانده...
 
کاظم زاده در مصاحبه خود گفته که این اعتبار تخصیص یافته پس باید در یکی از بانک ها استان باشد اما چرا تاکنون در شهرستان دهلران برای مشکلات ورزش از این اعتبار هزینه نشده جای بسی تعجب است.
 
آیا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی واقعا برای این اعتبار تلاش نموده یا شاید اشتباهی از یکی از مسئولان کشوری شنیده و سریعا آن را رسانه ای کرده است؟
 
آیا اعتبار آمده است و در جای دیگری هزینه شده است؟
 
آیا قرار بوده اعتبار بیاید و نماینده عجله کرده و اطلاع رسانی نموده ولی هنوز اعتبار نیامده است؟
 
آیا شهرستان دهلران در تقسیم بندی اعتبار ورزشی به جنوب ایلام از قلم افتاده است؟
 
و خیلی از آیاهای دیگری که در ذهن مردم دهلران خصوصاً ورزشکاران و جوانان این دیار تداعی شده و برای آن پاسخی نیست...
 
لازم است تا نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی که با رأی مردم انتخاب شده به همین مردم در رسانه ها پاسخ دهد.
 
امید است که از این اعتبار سهمی به دهلران برسد تا کاسه استخر خالی شده دهلران سیرآب شود و کفپوش سالن های ورزشی که شبیه موزایک فرش شده اند نیز تعویض شوند.
 
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد