امروز سه شنبه, 25 تیر 1398 - Tue 07 16 2019
تازه ترین خبرها

موج تغییرات مثبت در ان جی ال دهلران

موج تغییرات مثبت در ان جی ال دهلران
 
با پیگیری نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی آمار اشتغال نیروی بومی در ان جی ال 3100 در حال افزایش می باشد.
 
به گزارش نسیم دهلران، حدود 20 روز پیش "شادمهر کاظم زاده" نماینده مردم حوزه جنوب استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در جلسه اشتغال شهرستان دهلران آماری از تعداد نیروهای مشغول کار در ان جی ال 3100 این شهرستان را ارائه داد.
 
وی در این جلسه اظهار کرد: در ان جی ال 3100 دهلران 1153 نفر مشغول به کار هستند که از این تعداد 348 نفر ساکن استان ایلام هستند.
 
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از 348 نفر 162 نفر دهلرانی،  106 نفر آبدانانی،  42 نفر ایلامی، 26 نفر دره شهری، و 12 نفر ایوانی هستند.
 
وی در همین جلسه عنوان کرد: شرکت های فعال در شهرستان دهلران باید ظرف یکماه آینده اقدام به جایگزین کردن نیروهای غیربومی به بومی بشوند.
 
اکنون نزدیک به 20 روز از این ماجرا می گذرد و خبرنگار ما پیگیر این ماجرا شد.
 
کاظم زاده در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما  گفت: در خصوص پروژه ها، کار اصلی نماینده این است که تلاش در فعال کردن آنها نماید.
 
وی افزود: خوشبختانه با پیگیری های فراوان ان جی ال 3100 دهلران که مدت فراوانی پیشرفتی نداشت را با تزریق اعتبار و تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی جان دوباره گرفت و اکنون با سرعت دارد پیش می رود.
 
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: هر آنچه را که در جلسه اشتغال شهرستان دهلران گفتم را به جد پیگیری می نمایم و تا کنون جلسات متعددی با نمایندگان شرکت های "اُیک"، "اُیکو" و مدیر عامل ان جی ال 3100 گرفته ام.
 
وی تصریح نمود: آخرین جلسه امروز(12 آبان) بود که آمار جدیدی از نیروهای مشغول به کار را ارائه نمودند.
 
کاظم زاده ابراز کرد: بر اساس گفته مسئولان ان جی ال 3100 در حال حاظر 1189 نفر مشغول به کار هستند که از این تعداد 518 نفر بومی استان ایلام می باشند.
 
وی ادامه داد: از 518 نفر،  485 نفر حوزه جنوب که 274 نفر ساکن شهرستان دهلران و 33 نفر حوزه شمال استان هستند.
 
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: این آمار نشان دهنده افزایش نیروی بومی در شرکت ان جی ال 3100 می باشد اما در تلاشم که تا به آمار مطلوب که حق مردم این دیار است برسیم.
 
وی عنوان کرد: برای اطمینان از آمار ارائه شده از سوی مسئولان ان جی ال 3100 قرار است فرماندار دهلران، نماینده اداره کار و چند تن از اعضای شورای شهر فردا به این شرکت بروند و این آمار را بررسی نمایند.
 
کاظم زاده گفت: خوشبختانه در بحث اشتغال  نیروهای بومی در پتروشیمی مشکلی وجود ندارد که از این بابت از مسئولان پتروشیمی و تمام کسانی که در این زمینه تلاش می نمایند تشکر و قدردانی می نمایم.
 
آنچه که مشخص است در بحث اشتغال نیروهای بومی، نماینده فراتر از وظایف خود نیز پیش رفته و نیاز است که مسئولان شهرستان دهلران با همدلی همدیگر این موضوع را به سرانجام نهایی که حق مردم این دیار است برسانند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد