امروز پنج شنبه, 02 خرداد 1398 - Thu 05 23 2019
تازه ترین خبرها

اعتبار گم شده نفت برای ورزش حوزه جنوب پیدا شد

اعتبار گم شده نفت برای ورزش حوزه جنوب پیدا شد
 
۵۰ میلیارد ریال اعتبار به ورزش جنوب ایلام که با تلاش نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی از محل نفت تخصیص داده شده بود مقصد رسید.
 
به گزارش نسیم دهلران، چندی پیش در این پایگاه خبری گزارشی تحت عنوان " اعتبار ۵۰ میلیاردی ورزش جنوب کجا رفت؟" منتشر شد.
 
در این گزارش آمده بود" نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی اظهار کرده است که با پیگیری‌های انجام گرفته ۵۰ میلیارد ریال اعتبار از دفتر عمرانی وزارت نفت برای توسعه زیرساخت ورزش و محرومیت زدایی حوزه جنوبی استان ایلام تخصیص داده شد."
 
پس از گذشت چهار ماه از مصاحبه نماینده اما هیچ گونه اطلاع رسانی از سوی اداره کل ورزش و جوانان مبنی بر تخصیص این اعتبار نشد و این باعث گردید تا پایگاه خبری نسیم دهلران در این خصوص پرونده ویژه خبری باز کند.
 
پس از انتشار گزارش، "شادمهر کاظم زاده" نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ما گفت که این اعتبار وجود دارد و باید ورزش و جوانان استان پاسخ دهند.
 
پس از یکماه پیگیری پایگاه خبری نسیم دهلران بلاخره اداره کل ورزش و جوانان پاسخ داد و خبری را که باید ماه‌ها قبل اطلاع رسانی می نمود امروز با فشارهای رسانه‌ای اطلاع رسانی نمود.
 
"غلامرضا شامحمدی" سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: از محل اعتبارات نفت ملی که نماینده پیگیری نموده است نزدیک به ۱۴ میلیارد ریال به دهلران اختصاص یافته است.
 
وی افزود: این اعتبار برای راه اندازی چمن مصنوعی شهر میمه و روستاهای مملح،نهر عنبر و ولی عصر بخش موسیان می باشد.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران ابراز نمود: برای هریک از این چمن‌ها ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات نفت گذاشته است.
 
وی ادامه داد: همچنین از محل اعبارات وزارت ورزش و جوانان نیز برای هر یک از چمن‌های مصنوعی یک میلیارد ریال اعتبار گذاشته شده است.
 
شامحمدی بیان نمود: پروژه چمن مصنوعی میمه، مملهو ولی عصر پیمانکاران آن مشخص و در آینده نزدیک وارد فاز اجرایی می شوند.
 
وی عنوان کرد: نهرعنبر در حال سیر مراحل ثبت زمین با کاربری ورزشی می باشد.
 
این پایگاه خبری از نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی بابت پیگیری گزارش منتشر شده تقدیر و تشکر می نماید و بسیار از مدیریت ورزش استان بابت بی‌توجهی به مطالبات مردم دهلران و خصوصاً ورزشکاران گله مند است و امیدوار است که در نحوه مدیریت ورزش استان تدبیر ویژه‌ای اتخاذ شود.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد