امروز دوشنبه, 03 تیر 1398 - Mon 06 24 2019
تازه ترین خبرها

به دهلران با خبر بیایید نه بی خبر

به دهلران با خبر بیایید نه بی خبر
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام چندین بار است به صورت مخفیانه و بدون اطلاع رسانی به شرکت های دهلران سرکشی می کند و خروجی آن نیز دیده نمی شود.
 
به گزارش نسیم دهلران، از طریق خبرگزاری نور چشمی دولت (ایرنا) با خبر شدیم که محمد نوذری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام شامگاه دیروز(سه شنبه) به دهلران آمده و جلسه ای با مدیران شرکت های ان جی ال 3100 و پتروشیمی گرفته است.
 
در این خبر مطلب مهمی از زبان نوذری درج نشده و مشخص نیست که معاون استاندار چرا این همه راه را آمده است.
 
این چندمین بار است که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام با بی اطلاعی رسانه ها به دهلران می آید و به شرکت ها می رود...
 
کاش رسانه ها در این نشست ها باشند تا مطالبات مردم را بازگو نمایند و پاسخ مسئولان را برای مردم اطلاع رسانی نمایند.
 
کاش رسانه ها بودند تا به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام بگویند که آیا اطلاع داری قرار بود در آبان ماه جوانان تحصیل کرده دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره ثبت نام کنند تا در آذر ماه برای استخدام در ان جی ال 3100 آزمون دهند؟
 
کاش رسانه ها بودند تا به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام بگویند که آیا اطلاع داری که ثبت نامی صورت نگرفت و آزمونی در آذرماه در کار نیست؟
 
کاش رسانه ها بودند تا به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام بگویند که آیا اطلاع داری مدیران شرکت ان جی ال 3100 گفته اند که شاید اصلا آزمون را برگزار نکنیم؟
 
کاش رسانه ها بودند تا به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام بگویند که آیا اطلاع داری که در یک شرکت فعال دهلران راننده نیسان آبی از شمال کشور آمده ست؟
 
کاش رسانه ها بودند تا به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام بگویند که آیا اطلاع داری قرار است کمپ ان جی ال و پتروشیمی دردوردست دهلران ساخته شود؟
 
کاش رسانه ها بودند تا به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام مطالبات را بگویند و وی نیز پاسخ دهد و ما نیز پاسخ وی را به اطلاع مردم برسانیم.
 
انتهای خبر/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد