امروز دوشنبه, 03 تیر 1398 - Mon 06 24 2019
تازه ترین خبرها

قولی که سر قول نیست

قولی که سر قول نیست

 
پس از 5 سال دوباره زخم قول راه اندازی نمایندگی اوقاف در دهلران تازه شد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "مرتضی عزیزی" مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام" از افزایش 30 درصدی میزان موقوفات استان در سال جاری خبر داد و گفت: میزان موقوفات طی 9 ماهه سال جاری نسبت به دوره گذشته پارسال از رشد 30 درصدی برخوردار است.
 
 وی با اشاره به وجود 53 بقعه متبرکه در استان که برخی نیز در کشور مطرح هستند، افزود: بیشترین بقاع متبرکه استان در شهرستان دهلران است و با توجه به این مهم و درخواست مسئولان و مردم دهلران آمادگی داریم در صورت تامین مکان، برای پیگیری مسایل و مشکلات مساجد و بقاع متبرکه نمایندگی اوقاف را در شهرستان تا دهه فجر سال جاری افتتاح کنیم.
 
بر اساس این گزارش، فرماندار وقت دهلران در سال 92 بر اساس قول اداره کل اوقاف از نمایندگی اوقاف و امور خیریه در دهلران خبر داد.
 
همچنین در سال 93 مدیرکل وقت اوقاف و امور خیریه استان ایلام نیز در رسانه ها مصاحبه ای نمود و ابراز داشت که " اداره اوقاف در شهرستان‌های دهلران، آبدانان و سرابله مستقر می‌شود"
 
حال با گذشت 5 سال از قول فرماندار وقت و گذشت 4 سال از مدیرکل وقت دوباره مدیر کل جدید قول راه اندازی نمایندگی اوقاف در شهرستان را می دهد.
 
مگر راه اندازی نمایندگی اوقاف چقدر هزینه بردار است که این همه سال در بروکراسی قرار گرفته و مسئولان از به ثمر رسیدن آن عاجز هستند؟
 
قول راه اندازی نمایندگی اوقاف در دهلران فقط بر زبان آمد و امروز نیز این قول بار دیگر بر زبان جاری شد، افراد می روند و قول ها و میزها می مانند و افراد جدید می آیند، کاش مدیران قول های خود را وقف نمایند.
 
وقتی چنین کاری در دهلران این مقدار زمان می برد پس پیگیری پیشرفت پروژه های عمرانی و اشتغال بومی توسط مردم و رسانه ها تکلیفش روشن است.
 
این بار قول داده اند که نمایندگی اوقاف در صورت تامین مکان در دهه مبارک فجر راه اندازی شود و بعید است که با وجود ساختمان های اداری بیکاری که به بخش خصوصی اجاره داده شده اند در دهلران مشکل مکان وجود داشته باشد.
 
حال باید منتظر ماند و دید که بلاخره قفل درب نمایندگی اوقاف در دهلران کی باز می شود.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد