امروز دوشنبه, 05 اسفند 1398 - Sun 02 23 2020
تازه ترین خبرها

از حکومت نظامی در جلسات تا دنده کباب در بیابان

از حکومت نظامی در جلسات تا دنده کباب در بیابان
 
در این برهه از زمان که وضعیت اقتصادی کشور شرایط مطلوبی را ندارد ریخت و پاش ها و منقل های طویل برای مسئولان ذهن هر شنونده ای را به سالیان دورتر از انقلاب می برد که این امر خوشایند نیست.
 
به گزارش نسیم دهلران، حضور مسئولان استانی در شهرستان باعث می شود تا مشکلات بازگو و برای آنها چاره ای اندیشیده شود، اگر مسئول معاون اقتصادی استاندار باشد که چه بهتر...
 
در دهلران اما بیان فوق تفسیرش بالعکس است و هم مردم عادی و هم صاحبان طرح های صنعتی و اشتغال زایی از حضور معاون اقتصادی استاندار خوشحال که نمی شوند بلکه خاطره ای تلخ در دفتر زندگیشان ثبت و ضبط می شود.
 
اواخر آذر ماه سال جاری بود که گزارشی تحت عنوان "از اخراج تا ممنوع الورود/ جلسه ای که کسب و کار را آجر کرد" در این پایگاه خبری که در خصوص جلسه راه اندازی کسب و کار با حضور معاون اقتصاد استاندار در محل فرمانداری دهلران تشکیل شده بود منتشر نمودیم.
 
در آن گزارش ابراز نمودیم که معاون اقتصادی استاندار به مشکلات صاحبان طرح های صنعتی و اشتغال زایی گوش فرا ندادند و فردی که خواست مشکلات را بازگو نماید و از نحوه جلسه انتقاد داشت را نیز از جلسه اخراج نمود.
 
جالب اینجاست که چند روز بعد که استاندار از سفر پایتخت برگشته بود با دیدن تصاویر جلسات پوچ معاون اقتصادی در فضای مجازی جلسلات وی را قابل تقدیر دانست.
 
البته معاون اقتصادی استاندار سفرهای زیادی به شهرستان دهلران داشته و تصاویر زیادی را در پرونده خود ثبت نموده که اکثرا پنهانی بوده و پس از چندی به یکباره خبری در خصوص آن سفر در سایت خبری دولت منتشر شده است.
 
آخرین سفر معاون اقتصادی استاندار چند روز گذشته بوده که به همراه دو مدیر کل به بازدید از چند شرکت بسنده کرده اند و از طرف یکی از دستگاه هایی که مدیر کل آن آمده بود در دل بیابان گوسفندی پروار شده را قربانی و برای معاون اقتصادی استاندار بساط دنده کباب به راه انداخته بودند.
 
دست به دست شدن خبر سفر دنده کباب معاون اقتصادی استاندار در گوشی های مردم دهلران خیلی ها را آزرده خاطر نموده و ابراز نموده اند که به جای سفر های این چنینی گوسفند را به کسانی که حتی این روزها بوی گوشت روی منقل نیز در ذهنشان پاک شده است هدیه دهند.
 
در این برهه از زمان که وضعیت اقتصادی کشور شرایط مطلوبی را ندارد ریخت و پاش ها و منقل های طویل برای مسئولان ذهن هر شنونده ای را به سالیان دورتر از انقلاب می برد که این امر خوشایند نیست.
 
با توجه به اینکه در آستانه جشن چهلمین سال از انقلاب اسلامی کشورمان هستیم مسئولان نیز کمی به خود آمده و کمی انقلابی شوند یا حداقل ظاهری انقلابی داشته باشند.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد