امروز جمعه, 01 آذر 1398 - Fri 11 22 2019
تازه ترین خبرها

سونامی تغییرات فرمانداران حوزه جنوب/ این همه عجله برای چیست؟

سونامی تغییرات فرمانداران حوزه جنوب/ این همه عجله برای چیست؟
 
خیلی دوست داریم بدانیم که چه کسی زمان بندی تودیع و معارفه فرماندار دهلران را مشخص نموده، تا متوجه شویم که آیا دوستدار نظام است یا در مسیر دیگری حرکت می کند.
 
به گزارش نسیم دهلران، فردا قرار است که مراسم تودیع و معارفه فرماندار دهلران برگزار شود.
 
در این مراسم از زحمات حسینعلی موسوی تقدیر و مجید عسگری، فرماندار کنونی  شهرستان بدره به عنوان فرماندار دهلران معرفی می شود.
 
موسوی پیش از این فرماندار ملکشاهی بود که به دهلران آمد و شنیده می شود که به دره شهر، زادگاه نماینده مردم حوزه جنوب خواهد رفت.
 
عسگری فرماندار آبدانان بود که به بدره رفت و اکنون با پیشرفتی به اندازه کوه دماوند از لحاظ میزان سیاسی به دهلران می آید.
 
همچنین شنیده شده که محمد نژاد با جناق نماینده مردم حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی قرار است که فرمانداری بدره را تصاحب نماید.
 
اگر مخاطب پایگاه خبری نسیم دهلران بوده باشید و در ذهنتان مطالب این پایگاه در خصوص تودیع و معارفه ایی که درگذشته و خصوصاً امسال برگزار شده را به یادتان باشد و اگر کمی ریاضی را بلد بوده باشید با دو دوتا چهارتا متوجه خواهید شد که مسیر تودیع و معارفه ها به کجا می رود و در کجای این جاده پیچ خطرناک بوجود آمده است.
 
جدای از اینها، نگارنده خیلی دوست دارد بداند که چه کسی زمان بندی تودیع و معارفه فرماندار دهلران را مشخص نموده، چراکه دوست داریم تحلیل کنیم که آیا دوستدار نظام است یا در مسیر دیگری حرکت می کند.
 
ما رسانه ها مدتی است جوهر قلم انتقاد را کم رنگ نموده ایم تا خدای نکرده معاندان نظام در این برهه که کشور عزیزمان دارد جشن بزرگ 40 سالگی انقلاب اسلامی را طی می کند سوء استفاده ننمایند. اما برایمان مسجل نشده که برخی مسئولان در استان در چه مسیری حرکت می کنند.
 
چرا تودیع و معارفه در دومین روز از دهه مبارک فجر انجام می گیرد؟
چه اتفاقی بسیار فجیعی افتاده که اینطور ضرب الاجل در آستانه عبور از 40 سالگی انقلاب مراسم تودیع معرفه قرار می دهند؟(دلیل را اطلاع رسانی نمایید)
چرا نمی گذارید دهه مبارک فجر در آستانه چهلمین سالروزش که این روزها دشمنان انقلاب مرتب برای آن فتنه انگیزی می کنند بدون حاشیه سپری شود؟
 
نگارنده در حال حاضر هیچ گونه نقدی در خصوص فرمانداران ندارد چرا که معتقد است که مسئول باید مدتی از فعالیتش بگذرد تا بتوان در خصوص وی اظهار نظر نمود اما نقد داریم به کسانی که این برنامه ریزی را انجام داده اند.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد