امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

بانک کشاورزی استان به خبر نسیم دهلران واکنش نشان داد

بانک کشاورزی استان به خبر نسیم دهلران واکنش نشان داد
 
بانک کشاورزی استان ایلام طی جوابیه ای به خبر منتشر شده در این پایگاه خبری واکنش نشان داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، چندی پیش در این پایگاه خبری گزارشی تحت عنوان "مسئولان پیگیر شوند/ ضرر بیمه به کشاورزان" به انتشار در آورد.
 
در این گزارش نوشته شده بود که " درحالیکه بیمه قرار است که از خسارت جلوگیری نماید اما بیمه کشاورزی استان باعث ضرر و زیان به کشاورزان شده است."
 
پس از انتشار این گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی استان ایلام جوابیه ای ارسال نموده است که متن آن به شرح ذیل می باشد.
 
به نام خدا
باستحضار برسد که از بدو فعالیت بیمه کشاورزی در استان، مزارع آبی بخش موسیان تحت پوشش بیمه قرار داشته اند. به طوری که سطح 6300 هکتار از مزارع گندم و کلزا و چغندر آبی منطقه در سال زراعی جاری تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار گرفته است و مزارعی که تحت پوشش بیمه قرار داشته و در اثر باران های سیل آسای اخیر دچار خسارت گردیده اند کار ارزیابی خسارت ها شروع گردیده و اقدام لازم بعمل خواهد آمد.
 
قابل توجه است که روال بیمه ای کمافی سابق ادامه داشته و هیچگونه تغییر موضعی صورت نگرفته و در انتخاب گزینه های با تعهد بالا هم هیچ محدودیتی وجود نداشته است.
 
کشاورزان محترم توجه داشته باشند با توجه به وقوع بلایای طبیعی به نقش و اهمیت بیمه توجه بیشتری نموده و هزینه های خرید بیمه را جزء هزینه های تولید قلمداد نمایند تا در صورت وقوع حادثه از مزایای آن بهره مند گردند.
روابط عمومی بانک کشاورزی استان ایلام
 
پایگاه خبری نسیم دهلران از پاسخگوی بانک کشاورزی استان کمال تشکر را دارد.
 
نتیجه نهایی این موضو این شده که کشاورزان می گویند انتخاب گزینه بالاتر بیمه مزارع به دست ما نبوده و کارشناس بیمه قبول نمی کرد که گزینه بالاتر را انتخاب کنیم ولی در جوابیه آمده که کشاورزان خودشان می توانند انتخاب کنند. حال با توجه به صحبت های دو رف قضاوت اصلی را به خود مردم می سپاریم...
 
انتهای خبر/ 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد