امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

درخواست برکناری رئیس اداره کار/ تبعیض و ناامیدی در اداره کار دهلران موج می زند

لزوم برکناری رئیس اداره کار/ تبعیض و ناامیدی در اداره کار دهلران موج می زند
 
کارکنان اداره کار دهلران با نوشتن دلایلی در قالب 10 بند خواستار برکناری رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی این شهرستان شده اند.
 
به گزارش نسیم دهلران، موضوع بیکاری در دهلرانی که شرکت های فعال فراوانی در آن مشغول به فعالیت هستند همواره به یک معضل اجتماعی و بعضا سیاسی تبدیل شده است.
 
البته بارها در این رسانه خبری و دیگر رسانه ها به موضوع ناعدالتی در استخدام از سوی دستگاه های اجرایی شهرستان دهلران به انتشار در آمده و با پاسخی بدون پشتوانه، پرونده آن بسته شده است.
 
با انتشار گزارش های فراوان از سوی رسانه ها و همچنین اعتراضات مدنی و مجازی جوانان این شهرستان، مسیر استخدامی غیر بومی ها کمی به دست انداز افتاد اما بازهم خیلی امیدواری در جوانان بیکار دهلران به وجود نیامد چراکه همزمان با بسته شدن مسیر استخدام غیر بومی مسیر استخدام آقازاده ها و کسانی که کسی در بالابالاها دارند به راه افتاد.
 
با تمام این احوال اما سندیتی برای جملات بالا که بشود از آن در دستگاه قضا استفاده نمود در دست نبوده و این امر باعث شده که جوانان اعتراضاتشان را با سکوت به نمایش بگذارند.
 
بر اساس این گزارش، امروز در گروه های فضای مجازی دهلران نامه ای منتشر شده است که اکثریت کارکنان اداره کار و رفاه اجتماعی دهلران زیر آن را امضاء نموده اند.
 
این نامه خطاب به مدیر کل کار و رفاه اجتماعی است و در آن کارکنان دهلران با نوشتن دلایلی در قالب 10 بند خواستار برکناری رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی این شهرستان شده اند.
 
از جمله دلایل می توان به پایمال کردن حق کارگران اخراجی کارخانه سیمان، معرفی کردن خویشاوندان رئیس اداره کار به شرکت ها برای استخدام، دخالت بی رویه نماینده و افراد نزدیک به وی در معرفی افراد خاص به شرکت ها جهت استخدام و... نام برد.
 
پایگاه تحلیلی – خبری نسیم دهلران این دلایل را نه تایید و نه رد می نماید اما جهت تنویر افکار عمومی خوب است که مردم این نامه را با  تحلیل بخوانند و باید دانست که چرا دیگ وجدان کارکنان اداره کار دهلران به جوش آمده است.
 
در همین فضای مجازی بارها منتشر شده که اقوام اکثر کارکنان اداره کار دهلران بدون سرعت گیر در شرکت ها مشغول کار می شوند.
 
در همین فضای مجازی بارها به اثبات رسیده که تعدادی از مجموعه اداره کار دهلران هر وقت منافع شخصی شان به خطر می افتد، در فضای مجازی عذاب وجدان می گیرند و حامی جوانان بیکار می شوند.
 
نکته جالب این است که که این نامه در سال 97 نوشته شده و بنا بر احتمالات به دست مدیر کل رسیده و گویا به دلیل عدم رسیدگی امروز در فضای مجازی منتشر شده است.
 
نهادهای نظارتی و هر دستگاه ذی ربطی سریعا به این موضوع و دیگر موضوعاتی که در اداه کار و رفاه اجتماعی دهلران به وقوع می پیوندد ورود کرده و نگذارند که بیش از این باب فضای ناامیدی در دهلران باز شود.
 
امید است که این مهم فقط بر روی کاغذ نماند و نتیجه نظارت ها به گوش مردم که محور اصلی این نظامند برسد.
 
لزوم برکناری رئیس اداره کار/ تبعیض و ناامیدی در اداره کار دهلران موج می زند
لزوم برکناری رئیس اداره کار/ تبعیض و ناامیدی در اداره کار دهلران موج می زند
 
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد