امروز پنج شنبه, 21 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

بیمارستان مجهز نیاز ضروری دهلران است/ عدم فعالیت برخی از اعضای شورای شهر

 بیمارستان مجهز نیاز ضروری دهلران است/ عدم فعالیت برخی از اعضای شورای شهر
 
امام جمعه دهلران گفت: از وزیر بهداشت می خواهم یک بیمارستان مجهز را در دهلران راه اندازی کند.
 
به گزارش نسیم دهلران، حجت الاسلام "سید محسن موسوی" امام جمعه دهلران در خطبه های نماز جمعه این هفته با تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع)  اظهار کرد: در آستانه دعای عرفه و عید قربان هستیم، روز عرفه از مهمترین روزها برای عفو و بخشش بندگان است، قربانی کردن در روز عید قربان دارای اهمیت بسیاری است و زیبنده است آن را بین ایتام، فقرا و مستمندان توزیع کنیم.
 
وی افزود: 18مرداد سالروز شهید حججی را گرامی می داریم، ایشان از رویش های انقلاب بودند.
 
امام جمعه دهلران عنوان کرد: خبر تعیین راه های مجاز مرزی ازجمله مرز چیلات دهلران از طرف هیات دولت بسیار خبر خوشحال کننده ای بود.
 
وی ادامه داد: امیدواریم کشور عراق پای کار بیاید و امسال شاهد عبور و مرور زائر و خروج کالاهای اقتصادی و گمرکی در مرز چیلات دهلران باشیم.
 
حجت الاسلام موسوی با اشاره به 17 مرداد روز خبرنگار، بیان نمود: از زحمات خبرنگاران محترم شهرستان دهلران که انصافاً دلسوز پیشرفت شهرستان هستند و مشکلات و کاستی ها را به گوش مسئولان می رسانند تشکر می کنم.
 
وی به مشکلات شهرستان دهلران در حوزه بهداشت و درمان اشاره نمود و گفت: در یک مطب پزشکی دزفول مشاهده نمودم که همه دوازده نفر دهلرانی هستیم! چرا باید مردم دهلران برای درمان آواره استان های همجوار باشند؟
 
خطیب جمعه دهلران ادامه داد: ای کاش وزیر بهداشت یک بار از مسیر دهلران به خوزستان تردد کند تا بداند مردم دهلران چه می کشند.
 
وی عنوان کرد: باتوجه به شرایط خاص شهرستان دهلران، از وزیر بهداشت می خواهم یک بیمارستان مجهز را در دهلران راه اندازی کند.
 
حجت الاسلام موسوی ابراز داشت: در آستانه اربعین هستیم، اما متاسفانه برای جاده ها، اماکن رفاهی بین راهی و.. اقدامی صورت نگرفته است.
 
وی به بی توجهی به اجوانان و امر ورزش در دهلران اشاره نمود و اظهار کرد: ورزشکاران دهلرانی به دلیل نبود وسایل خنک کننده در سالن های گرم ورزشی گرمازده شده اند.
 
امام جمعه دهلران گفت: تعرفه برق در گرمترین شهر کشور یعنی دهلران بسیار سنگین است و انتظار دارم نماینده محترم بصورت ویژه در صحن مجلس پیگیری کنند.
 
وی به موضوع اشتغال اشاره نمود و افزود: اولویت تعدیل و اخراج نیرو در شرکت های منطقه متاسفانه نیروهای بومی است و نیروهای غیر بومی می مانند، این موضوع را بصورت جدی پیگیری شود.
 
حجت الاسلام موسوی تصریح نمود: چرا باید دکل های نفتی نیروهای غیر بومی زیادی را با خود به دهلران بیاورند و به ندرت از جوانان بیکار منطقه استفاده کنند.
 
خطیب جمعه دهلران به موضوع واگذاری اراضی کشاورزی اشاره نمود و عنوان کرد: از قوه قضائیه و وزارت اطلاعات قاطعانه می خواهم جلوی واگذاری زمین های کشاورزی به طرح های افراد غیر بومی را بگیرند و پیگیری کنند که به دست چه افرادی افتاده اند.
 
وی با تشکر از سپاه به دلیل فعالیت در مناطق محروم، ابراز نمود: از اقدامات قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در بخش پهله تشکر می کنیم، اما اقدامات اندک است و نیازمند کار بیشتر در این مناطق محروم است.
 
حجت الاسلام موسوی به مشکلات شهری اشاره نمود و بیان نمود: برخی از محلات شهرستان ازجمله منطقه جانبازان و کوی بعثت درخصوص آسفالت و جدول گذاری و... نیاز فوری به رسیدگی دارند.
 
وی ادامه داد: از زحمات شهردار محترم دهلران و برخی از اعضای فعال شورای شهر که پیگیر امورات شهری هستند تشکر می کنم، اما نیاز است نماینده و مسئولان استانی در تزریق بودجه کمک کنند تا امورات شهری را انجام بدهند.
 
همچنین در جمع نمازگذاران با حضور امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئول ذکات شهرستان از خبرنگاران شهرستان دهلران تجلیل به عمل آمد.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد