امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

مصوبه کاهش اینترنت ابلاغ شد

مصوبه کاهش اینترنت ابلاغ شد
 
مدیر کل ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات استان ایلام گفت: مصوبه کاهش هزینه‌های اینترنت به تمام شرکت‌های این حوزه در ایلام ابلاغ شده است.
 
به گزارش نسیم دهلران به نقل از روابط عمومی ارتباطات ایلام، عباس بیرامی اظهار کرد: از اول مرداد ماه امسال تعرفه اینترنت در استان ایلام کاهش یافته است.
 
وی افزود: مشترکین اینترنت از این به بعد هزینه کمتری برای استفاده از اینترنت می‌پردازند و در این بین استفاده بیشتر از اینترنت باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود.
 
مدیرکل ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات استان ایلام یادآور شد: اخیراً کمیسیون تنظیم مقررات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مصوبه‌ای داشت که این مصوبه از اول مردادماه هم به تمام شرکت‌هایی که در این حوزه ارائه خدمت می‌کنند، ابلاغ شده است.
 
وی ادامه داد: بر اساس این مصوبه میزان مصرف و تعرفه‌ای که هموطنان ما در حوزه اینترنت ثابت خواهند داشت بین ۱۶ الی ۳۰ درصد تغیر و کاهش هزینه خواهد بود.
 
بیرامی ابراز نمود: این تغییر و کاهش هزینه بر اساس حجم استفاده شده بوده که هموطنان در حوزه اینترنت ثابت ماهیانه مصرف خواهند کرد.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد