امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

اختصاص 182 میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمرانی دهلران

اختصاص 182 میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمرانی دهلران
 
فرماندار دهلران گفت: اولویت اختصاص اعتبارات سال 95 دهلران به پروژه‌ها و طرح‌های نیمه تمام است.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دهلران با حضور مدیران کل استان و مدیران شهرستان در سالن فرمانداری دهلران برگزار شد.
 
امیدعلی سبزی، فرماندار دهلران در این نشست به هفته دولت اشاره نمود و شهیدان رجایی و باهنر را در خدمت به مردم وساده زیستی الگو دانست و اظهار کرد: امروز ما هرچه داریم از برکت خون شهداست.
 
وی با بیان اینکه اعتبارات دهلران در سال جاری 182 میلیارد ریال است افزود: 66 میلیارد ریال در قالب اعتبارات ماده  180 به شهرستان اختصاص داده شده است و مابقی این این اعتبارات در از اعتبارات استان و نفت می باشد.
 
فرماندار دهلران بیان نمود: اعتبارات شهرستان دهلران در سال 95 نسبت به سال گذشته 24 درصد افزایش یافت.
 
وی گفت: این اعتبار در 16فصل،51 برنامه و 184 پروژه در این شهرستان مرزی بکار گرفته می شود.
 
سبزی با اشاره به اعتبار 140میلیارد ریالی تملک دارایی های شهرستان در سال گذشته افزود: اعتبارات شهرستان از محل تملک دارایی ها امسال از رشد 24 درصدی برخوردار است که نشان از توجه دولت تدبیر و امید به این شهرستان وظرفیت های آن است.
 
وی با اشاره به وجود برخی از پروژه‌های نیمه تمام در دهلران خاطرنشان کرد: اولویت اختصاص اعتبارات به پروژه‌ها با طرح‌های نیمه تمام است.
 
فرماندار دهلران با اشاره به هفته دولت و بهره برداری و کلنگ زنی از پروژه های مختلف در این هفته تاکید کرد: مدیران در جهت اطلاع رسانی از خدمات دولت به مردم از طریق رسانه ها دقت نظر داشته باشند تا علاوه بر ایجاد نشاط اجتماعی اقدامات نیز بیان شود.
 
سبزی با اشاره به اقدامات و خدمات دولت تدبیر و امید در دهلران افزود: اجرای طرح های آبیاری تحت فشار و تسطیح اراضی و تسریع در عملیات سد سازی از برنامه های مهم دولت در حوزه آب و خاک شهرستان است که تحول خوبی در این حوزه ها به همت مدیریت ارشد استان شاهد هستیم.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد