امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

کلنگ و افتتاح 25پروژه با اعتباری بالغ بر 280 میلیارد ریال

کلنگ و افتتاح 25پروژه با اعتباری بالغ بر 280 میلیارد ریال
 
فرماندار دهلران از بهره برداری و کلنگ زنی 25 پروژه شهرستان دهلران در هفته دولت خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ کمیته برنامه ریزی هفته دولت در شهرستان دهلران با حضور فرمادار و مدیران شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.
 
امیدعلی سبزی- فرماندار دهلران- با بیان اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رمز موفقیت ایران اسلامی در تمامی عرصه هاست، اظهار کرد: خدمت صادقانه به مردم و ساده زیستی شهیدان رجایی و باهنر مهم ترین رمز موفقیت و ماندگاری نام این شهیدان والا مقام است.
 
وی با بیان اینکه اطلاع رسانی ما به مردم ضعیف است، افزود: با وجود همه سختی هایی که گاهاً در اجرای یک پروژه و یا جذب اعتبارات داریم متاسفانه مردم از این موضوعات بسیار کم مطلع می شوند واحساس می شود پل ارتباطی بین مردم و مسئولین به خصوص در شهرستان دهلران ضعیف است.
 
فرماندار دهلران از همه مدیران خواست تا نسبت به مستند سازی برنامه هایی که در طول این چند سال انجام شده است اقدام و از ظرفیت رسانه های شهرستان وخبرنگاران برای برنامه های هفته دولت استفاده کنند.
 
وی به اقداماتی که در شهرستان دهلران به مناسبت هفته دولت انجام می شود اشاره نمود و عنوان کرد: در هفته دولت 25 پروژه در شهرستان دهلران به بهره برداری یا کلنگ زنی می شود.
 
سبزی ادامه داد: از این تعداد 19 پروژه در بخش های عمرانی، اقتصادی، آموزشی، خدماتی، بهداشتی و رفاهی به بهره برداری می رسد.
 
وی تصریح نمود: عملیات اجرایی 6 پروژه نیز در هفته دولت آغاز می شود.
 
فرماندار دهلران افزود: برای اجرای این پروژه ها 283هزار و 850 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی بکارگیری و هزینه شده است.
 
وی اظهار کرد: افتتاح پروژه های هفته دولت در مجموع برای بیش از 100 نفر اشتغال زایی در شهرستان دهلران ایجاد خواهد نمود.
 
سبزی یاد آور شد: کلنگ زنی طرح گردشگری سد دویرج، کلنگ زنی طرح چهار بانده کردن 12 کیلومتر از محور دهلران به اندیمشک، احداث سه فضای آموزشی، تامین برق مسکن مهر و توسعه و اصلاح شبکه برق در روستاها از مهمترین این پروژه ها هستند.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد