امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

بهره برداری از 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهر دهلران

بهره برداری از 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهر دهلران
همزمان با اولین روز از هفته دولت 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهر دهلران با حضور مسئولان محلی بهره برداری شد.


به گزارش نسیم دهلران؛ در اولین روز از هفته دولت(2 شهریور) مسئولان شهرستان دهلران به کنار مزار شهدای گمنام دهلران حضور یافتند تا با با قرائت فاتحه و غبار روبی مزار شهدا به مقام شامخ شهدای گرانقدر ادای احترام و یکبار دیگر شهدا و امام شهدا بیعت نمایند.

پس از ادای احترام به شهدا در ادامه برنامه های هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان از 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهر دهلران بهره برداری شد.

امیدعلی سبزی- فرماندار دهلران- در آیین بهره برداری از این طرح ها با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت اظهار کرد: برای این طرح ها در مجموع اعتباری بالغ بر 10 میلیاردو 270 میلیون ریال هزینه شد.

وی هفته دولت را فرصتی برای بیان دستاوردهای دولت در عرصه های مختلف دانست وافزود: دولت تدبیر و امید بر اساس ظرفیت ها در شهرستان مرزی دهلران اقدامات و خدمات مفید و موثری داشته که موجب توسعه وپیشرفت شهرستان در همه عرصه ها می باشد.

فرماندار دهلران به خدمات و اقدامات دولت در بخش های کشاورزی،آب و خاک و نفت و گاز در این شهرستان مرزی اشاره و بیان نمود: سرمایه گذاری های کلان در این حوزه ها علاوه بر توسعه و پیشرفت منجر به اشتغال زایی نیز خواهد شدو این نوید دهنده آینده درخشان برای این شهرستان است.

سبزی بر ضرورت اطلاع رسانی از خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان توسط مدیران دستگاههای اجرایی تاکید کرد وگفت: اقدامات و خدمات دولت بی منت و برای عمران وابادانی منطقه است و مدیران باید سرمایه گذاری های کلان دولت در حوزه های خود را به مردم اطلاع رسانی کنند.

 

بهره برداری از 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهر دهلرانبهره برداری از 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهر دهلرانبهره برداری از 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهر دهلران

بهره برداری از 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهر دهلران

بهره برداری از 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهر دهلران


30741
انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد