امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

ثبت 413 تعاونی در دهلران

ثبت 413 تعاونی در دهلران
 
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهلران گفت: تعداد 413 شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی و خدماتی در سطح شهرستان به ثبت رسیده است.
 
 
به گزارش نسیم دهلران، به مناسبت هفته تعاون همایش تجلیلی از تعاونی های برتر شهرستان دهلران در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
 
حسین پاریاب- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهلران- در این مراسم اظهار کرد: همه ساله طبق تقویم رسمی کشور از 13 تا 19 شهریور ماه به نام هفته تعاون نامگذاری شده است.
 
وی با بیان اینکه امسال هفته تعاون، با شعار «تعاون عرصه تحقق اقتصاد مقاومتی است» نامیده شده است، افزود: تعاون موثرترین و نزدیک‌ترین نوع دخالت مردم در اقتصاد کشور و فراهم آوردن شرایط حضور حداکثری مردم و آحاد مختلف جامعه در فعالیتهای اقتصادی موثر بر منویات مقام معظم رهبری یعنی تحقق شعار سال 95 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است.
 
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهلران عنوان کرد: تعداد 413 شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی و خدماتی در سطح شهرستان به ثبت رسیده است که از این تعداد 80 تعاونی غیرفعال می باشند.
 
وی اضافه کرد: بیشترین زمینه فعالیت تعاونی‌های فعال در شهرستان در بخش کشاورزی و کمترین زمینه فعالیت در حوزه مرزنشینان است.
 
پاریاب عنوان کرد: در سال گذشته تعداد 14 شرکت تعاونی در سطح شهرستان تشکیل و به ثبت رسیده است که موجب ایجاد فرصت شغلی برای 137 نفر و اضافه شدن 192 عضو جدید به شمار افراد عضو تعاونی‌های شهرستان شده است که این مهم افزایش 50 درصدی میزان عملکرد این اداره را در سال 94 نسبت به سال ماقبل نشان می‌دهد.
 
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهلران ارائه آموزش‌های مهارتی عمومی و تخصصی به تعاونگران، نظارت عمومی بر تعاونی‌های توزیعی، تولیدی و خدماتی، حسابرسی تعاونی‌های توزیعی، جذب عضو در تعاونی‌های تولیدی توزیعی و خدماتی و ایجاد فرصت‌های شغلی در تعاونی‌های تولیدی توزیعی و خدماتی را از مهمترین موارد عملکردی این اداره در سال گذشته عنوان کرد.
 
در پایان این مراسم از 6 تعاونی برتر شهرستان که در جشنواره‌ها و همایش‌های استانی و منطقه‌ای موفق به کسب عناوین برتر شده بودند، تجلیل شد.
 
نوازندگی، خوانندگی و اجرای نمایش از دیگر برنامه های این همایش بودند.
 
ثبت 413 تعاونی در دهلران
ثبت 413 تعاونی در دهلران
ثبت 413 تعاونی در دهلران
ثبت 413 تعاونی در دهلران
ثبت 413 تعاونی در دهلران
ثبت 413 تعاونی در دهلران
ثبت 413 تعاونی در دهلران
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد