امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

تصویب بیش از 10 میلیار ریال اعتبار

تصویب بیش از 10 میلیار ریال اعتبار
 
فرماندار دهلران از تصویب بیش از 10میلیار ریال اعتبار برای آموزش و پرورش شهرستان دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دهلران با حضور فرماندار-رئیس جلسه- در دفتر مدیریت آموزش و پرورش دهلران برگزار شد.
 
امید علی سبزی- فرماندار دهلران در این مراسم اظهار کرد: امسال با وجود محدودیت اعتبار اما قریب به 10 میلیارد ریال اعتبار برای آموزش و پرورش شهرستان گذاشته ایم.
 
وی ادامه داد: در بحث اعتبارات، کاری که مربوط به ما است انجا داده ایم و نیاز است از این پس مدیرریت اموزش و پرورش در استان پیگیر باشند.
 
فرماندار دهلران با اشاره به اهمیت تربیت در آموزش و پرورش، افزود: قسمتی از عمر نوجوانان و جوانان در دست ماست و ما باید از این موقعیت درست استفاده کنیم تا جامعه دارای نوجوانان و جوانان درست تربیت شده ای باشد.
 
وی گفت: آموزش و پرورش زمینه ساز ایجاد فرهنگ در جامعه است و اگر آموزش و پرورش در راستای فرهنگ‌سازی تلاش نکند چه بسا جامعه و آینده کشور رو به زوال پیش رود.
 
سبزی در  بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت تعامل و همکاری تمام دستگاه های خدمات رسان و ارگان های سطح شهرستان با آموزش و پرورش اشاره کرد و بیان داشت: ادارات و دستگاه‌های خدمات‌رسان نباید برای آموزش و پرورش مشکل ایجاد کنند  وتمامی ادارات هر آنچه در توان دارند برای رشد و تعالی آموزش و پرورش بکار گیرند.
 
وی با اشاره به فصل بازگشایی مدارس و دانش آموزانی که برای اولین بار به مدرسه می روند، عنوان کرد: باید در ابتدای سال بین دانش آموزان نشاط ایجاد شود.
 
فرماندار دهلران تصریح کرد: بر اساس همین نگاه لازم است تا فضای محیطی و برنامه های آموزشی در مدارس با نشاط بیشتری ایجاد و برنامه ریزی شود.
 
وی تاکید نمود: با توجه به قلم فرسایی . بیان خوب فرهنگیان از آن ها انتظار می رود که خدمات دولت را در جامعه بازگو نمایند.
 
سید غلامرضا موسوی-مدیریت آموزش و پرورش دهلران-  نیز در این نشست با اشاره به اینکه شهرداری دهلران بیشترین کمک را نسبت به شهرداری های استان ایلام به آموزش و پرورش تموده است، اظهار کرد: امسال نیز توقع داریم تا شورای شهر و شهرداری در خصوص آسفالت محوطه مدارس و ... به ما کمک نمایند.
 
وی به اهمیت دانش آموزان عشایر اشاره نمود و افزود: در همین راستا مدرسه ای در شمال شهر دهلران برای عشایر ساخته شده است که امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.
 
مدیریت آموزش و پرورش دهلران به تاسیس دبیرستان دخترانه در سطح شهر و چند مدرسه در روستا ها اشاره نمود و عنوان کرد: تعداد مدارس در شهرستان دهلران به رقم خوبی رسیده است و این نشان از توجه دولت به مقوله آموزش و پرورش می باشد.
 
همچنین مدیران برخی ادارت و اولیای دانش آموزان که در این جلسه حضور داشتند به بیان دیدگاه ها پرداختند.
 
در این جلسه از نبود سرعت گیر در خیابان هایی که مدارس در آن ها وجود دارد مورد بحث قرار گرفت که قرار شد در شورای ترافیک مطرح شود.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد