امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

انجام بیش از 300 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی خدماتی در دهلران

 

انجام بیش از 300 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی خدماتی در دهلران

 

رییس اداره استاندار شهرستان دهلران گفت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 335 مورد بازرسی و کنترل بر واحدهای تولیدی و خدماتی در سطح شهرستان دهلران خبر داد.

 

نسیم دهلران;علیرضا سلیمانی رییس اداره استاندار شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: اداره استاندارد با حداکثر توان اجرایی و نظارتی خود سعی در پیشبرد اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی دارد.

 

وی با اشاره به چگونگی کار خود در شهرستان افزود: با نظارت صحیح بر واحدهای تولیدی، کنترل روزانه واردات شهرستان و بازرسی‌های هدف‌مند در بازار مصرف، سعی در بالا بردن سطح کیفیت زندگی و ایجاد امنیت خاطر در حوزه سلامت شهرستان دهلران داریم.

رییس اداره استاندار دهلران ضمن تشریح عملکرد 6 ماهه نخست سال جاری اداره استاندارد در دهلران عنوان کرد: با اهمیت به استانداردسازی نه تنها راه برای تولید بسته نمی‌شود بلکه مسیر تولید نیز تسهیل خواهد شد چرا کهاستاندارد  تسهیل‌گر مسیر تولید است.

 

وی گفت: در شش ماهه نخست سالجاری نظارت های مستمر و کارشناسی بر روی واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان انجام گرفته است که بازرسی و کنترل واحدهای تولیدی، نمونه برداری از واحدهای تولیدی، توقیف و جمع آوری کالاهای فاقد علامت استاندار، تست و کالیبره نمودن دستگاه های نازل پمپ بنزین ها، پیگیری استانداردسازی تجهیزات و وسایل تفریحی موجود در پارک ها و مهدکودک ها از جمله مهمترین این نظارت ها بوده است.

 

سلیمانی تصریح کرد: در مجموع از ابتدای سال تاکنون بیش از 335 مورد بازدید، نظارت و کنترل بر واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح شهرستان صورت گرفته است.

 

وی با بیان اینکه دراین مدت یک واحد تولیدی بتن آماده به دلیل عدم اخذ پروانه کاربد علامت استاندارد اجباری پلمپ شده است، اضافه کرد: صدور 3 پروانه کاربرد علامت استاندار اجباری بر فرآورده های سنگدانه ریز و درشت مورد مصرف در بتن، بتن آماده و سیمان پرتلند تیپ5، تمدید و تجدید 7 پروانه استاندار اجباری و تشویقی، معرفی، آموزش و تمدید پروانه 6 نفر بعنوان مدیران کیفیت واحدهای تولیدی و خدماتی از دیگر فعالیت های صورت گرفته در حوزه استاندارد است.

 

رییس اداره استاندارد شهرستان دهلران یادآور شد: 20 واحد تولیدی و خدماتی تحت نظارت و پوشش اداره استاندارد شهرستان دهلران می باشد که این واحد ها شامل  8 واحد شن و ماسه، یک واحد کارخانه گچ ساختمانی، یک واحد کارخانه تولیدی سیمان، تولیدی موزاییک، شارژ سیلندر گاز مایع و 5 واحد صنایع غذایی و بسته بندی می باشند.


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد