امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

حفر 3 حلقه چاه جدید در دهلران

 حفر 3 حلقه چاه جدید در دهلران
 
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام از اجرای طرح توسعه کشاورزی در موسیان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ سردار سیدصادق حسینی- فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع ) استان ایلام- در گفت و گویی اظهار داشت: طرح توسعه کشت و صنعت شرکت قدر رزمندگان در بخش موسیان شهرستان دهلران به بهره‌برداری رسید.
 
وی اجرای این طرح را در راستای تحقق طرح اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و افزود: تعداد چاه‌های که در این منطقه حفر شده بود به سه حلقه چاه می‌رسید.
 
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع ) استان ایلام ادامه داد: امروز نیز این تعداد چاه در موسیان به بهره‌برداری رسید و این تعداد چاه با هزینه‌ای بالغ بر 215 میلیون تومان برقی شده و در اختیار کشاورزان و زارعان این منطقه قرار گرفت.
 
این مسؤول اضافه کرد: مصمم هستیم که از آب کرخه برای مزرعه‌ای در موسیان که حدود یک هزار و 800 هکتار وسعت دارد استفاده شود و همچنین زه‌کشی، کانال‌کشی و استفاده از ادوات جدید نیز در دستور کار قرار گرفته است.
 
حسینی تصریح کرد: با اجرای این طرح بیش از 50 نفر به طور مستقیم و بیش از 800 خانوار به طور غیرمستقیم از آن بهره‌مند خواهند شد.
 
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع ) استان ایلام گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از برنامه‌های مهم و اساسی این نهاد بوده که در این راستا برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است.
 
30741
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد