امروز دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Mon 08 26 2019
تازه ترین خبرها

اعتبار 12 میلیارد ریالی برای عمران شهری دهلران

 
فرماندار دهلران گفت: امسال 12 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارهای استانی برای عمران شهری این شهرستان هزینه می شود.
 
به گزارش نسیم دهلران; امیدعلی سبزی در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دهلران اظهار کرد: این اعتبار برای بهسازی معابر، توسعه فضای سبز، ساماندهی بلوارها و بوستان ها و احداث جوی و جدول و سیل بند هزینه می شود.
 
وی افزود: توسعه فضاهای سبز، ساماندهی دست فروشان و توجه به وضعیت بازارچه میوه و تره بار، جلوگیری از سد معبر و ساخت و سازهای غیرمجاز و ایجاد سایبان یکدست برای خیابان امام (ره) نیز باید به دقت مورد توجه شهرداری باشد.
 
فرماندار دهلران تاکید کرد: شهرداری در بحث عمران و خدمات شهری باید با برنامه ریزی و اولویت بندی منابع اقدام کند و در خصوص آسفالت و ترمیم نوار حفاری ها حساسیت بیشتری داشته باشد.
 
وی یادآور شد: شتاب بخشی در ساماندهی بوستان شقایق و سایر بوستان های شهر دهلران و نصب امکانات نیز باید در برنامه های شهرداری لحاظ شود.
 
سبزی اضافه کرد: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال ˈفرهنگ و اقتصادˈ، شهرداری باید در ابعاد فرهنگی نیز توجه داشته باشد و در پرداخت نیم درصد کتابخانه ها نیز به وظایف قانونی خود عمل کند.
 
وی گفت: برنامه ریزی و کار کارشناسی باعث شتاب بخشی در اجرای پروژه های عمران شهری است و البته در این راستا استفاده از ظرفیت شرکت های منطقه نیز باید پیگیری شود.
 
علیرضا قاسمی نیز در این نشست گفت: روزانه 30 تن زباله در شهر دهلران جابجا می شود.
 
وی افزود: هزینه جابجایی زباله در شهر دهلران ماهانه افزون بر 500 میلیون ریال است.
 
شهردار تاکید کرد: شش میلیارد ریال تاکنون برای ترمیم نوار حفاری ها و آسفالت خیابان ها هزینه شده است.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد