امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

تحول فنی و حرفه ای در آموزش روستاییان

تحول فنی و حرفه ای در آموزش روستاییان
 
رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران  گفت: 11 دوره آموزشی برای توانمند سازی روستاییان در حرفه های صنایع دستی، پرورش گوسفند، بوقلمون، قارچ و گیاهان دارویی برگزار شده است.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ مجتبی عنبری- رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران - در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر (9 ماه) 860 نفر هنرجوی مرد و زن با حضور در این مرکز ، در دوره های فراگیری مهارت شرکت کردند.
 
وی افزود: این دوره ها در بخش های صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر برنامه ریزی و برگزار شد و جامعه هدف نیز کارجویان، جوانان روستایی، دانشجویان، دانش آموزان و آسیب دیدگان اجتماعی بودند.
 
رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران از اجرای 63 دوره آموزشی در سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 170 هزار نفر ساعت آموزش به متقاضیان بخش های مختلف ارائه شده است.
 
وی عنوان کرد:  تعمیر کولر و آبگرمکن گازی، جوشکاری تخصصی، برق خودرو، برق صنعتی ویژه برادران و دوره های متنوع طراحی دوخت، صنایع چرم، نقاشی روی شیشه، سازنده تابلوهای تزئینی، مدیریت، امور اداری و گوهر تراشی ویژه خواهران را از مهمترین دوره های مهارتی این مرکز است.
 
عنبری یادآور شد: بیش از 30 هزار نفر ساعت از آموزش های ارائه شده این مرکز در قالب 11 دوره آموزشی برای توانمند سازی روستاییان در حرفه های صنایع دستی، پرورش گوسفند، بوقلمون، قارچ و گیاهان دارویی برگزار شده است.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد