امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

ایده دفاع از فرهنگ در انتظار تسهیلات

ایده دفاع از فرهنگ در انتظار تسهیلات
 
یک شهروند دهلرانی برای جلوگیری از ترویج یک ضد فرهنگی در شغل خود اقدام به ایجاد یک طرح نموده است که برای اتمام آن نیازمند تسهیلات می باشد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ حمایت از تولید ملی مهم ترین مؤلفه اقتصاد مقاومتی است اما تنها مؤلفه این طرح بی نظیر نمی باشد.
 
حمایت از طرح هایی که علاوه بر ایجاد اشتغال می تواند در ترویج فرهنگ و حفظ فرهنگ اسلامی نقش بسزایی داشته باشد نیز در راستای طرح اقتصاد مقاومتی می باشد.
 
یکی از مشکلات فرهنگی در شهرستان دهلران که به یک ضد فرهنگ نیز تبدیل شده است فیلم برداری از عروس و دامادها در فضاهای سبز عمومی می باشد که در دید همه عموم مردم قرار دارد.
 
عبور جوانان در زمان فیلم برداری از عروس و دامادها در پارک ها و فضاهای سبز و همچنین اتفاقات دیگری از این قبیل باعث بروز ایجاد تفکرات نامناسب در ذهن جوان ها و ترویج ضد فرهنگ اسلامی می شود.
 
بر اساس این گزارش؛ یکی از شهروندان دهلرانی اقدام به ایجاد طرحی در دهلران نموده است که با اجرای آن از حریم خصوصی عروس و داماد حفظ می شود.
 
وی با خرید زمینی اقدام به ایجاد یک باغ در فضایی بسته نموده است و می خواهد برای فیلم برداری از عروس و دامادها از آن استفاده نماید و همچنین استفاده های دیگری چون آتلیه عکس طبیعی و غیره داشته باشد.
 
ایده دفاع از فرهنگ در انتظار تسهیلات
 
حسین رضایی- مجری طرح باغ طبیعی- در خصوص طرح خود به خبرنگار ما گفت: یکی از مشکلاتی که همواره در فیلم برداری از عروس و دامادها داشتیم، فیلم برداری در فضای باز بود.
 
وی ابراز نمود: در دهلران فضای سبز بسیار خوب هم وجود ندارد و اکثر موارد همکاران از فضای سبز شهدای گمنام استفاده کردند که بسیار خوشایند نبود.
 
رضایی گفت: برای حفظ حریم عروس و دامادها، جلوگیری از ترویج ضد فرهنگ ها و البته ارتقاء کیفیت کاری خود اقدام به ساخت باغ طبیعی نمودم.
 
وی ابراز نمود: بالای 80 درصد این طرح انجام شده نیازمند دریافت تسهیلات هستم تا این طرح را به اتمام کامل برسانم.
 
ایده دفاع از فرهنگ در انتظار تسهیلات
 
به گفته این شهروند دهلرانی، در اجرای این طرح یک نفر عنوان نگهبان شاغل می شود.
 
ارائه تسهیلات به چنین طرح هایی که علاوه بر ایجاد یک فرصت شغلی باعث حفظ حریم ها و جلوگیری از عدم ضد فرهنگ ها می شود یک نیاز اساسی در نظام جمهوری اسلامی می باشد.
 
لازم است تا مسئولان به مجریان طرح هایی کمک نمایند تا در آینده اجرای این چنین طرح هایی افزایش یابد و فرهنگ های اسلامی حفظ و ترویج داده شوند.
 
این رسانه خوشحال و آمادگی این را دارد که در صورت توجه مسئولان شهرستان و اقدامات خوب در خصوص این طرح و طرح های این چنینی آن را از زبان مسئولان اطلاع رسانی نماید.
 
ایده دفاع از فرهنگ در انتظار تسهیلات
ایده دفاع از فرهنگ در انتظار تسهیلات
ایده دفاع از فرهنگ در انتظار تسهیلات
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد